Головна / Діти / Чемпіонат України

Чемпіонат України U-17. Результати першого ігрового дня та розклад турніру

У Києві триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2001-2002 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків першого дня турніру та повний розклад матчів турніру.

Учасники:

ДЮСШ «Переможець»-2001 м. Київ

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-8. Результати третього ігрового дня + ТАБЛИЦЯ

У Городенці триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2010-2012 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків третього дня турніру.

«Лідер» – «Академія НФК «Ураган» – 0:2  

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-8. Результати другого ігрового дня + ТАБЛИЦЯ

У Городенці триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2010-2012 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків другого дня турніру.

ДЮСШ «Дунаївці» – «Академія НФК «Ураган» – 2:0

Читати бiльше »»

Чемпіонат України U-8. Результати першого ігрового дня + ТАБЛИЦЯ

У Городенці триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2010-2012 р.н. До вашої уваги підсумки поєдинків першого дня турніру.

«Академія НФК «Ураган» – ДЮСШ-25-«Legion ХХІ» – 2:1

Читати бiльше »»

Сьогодні у Городенці стартує Чемпіонат України з футзалу серед дитячо-юнацьких команд (U-8)

До вашої уваги перелік учасників та календар змагань.

Учасники:

«Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ

«Локомотив» м. Подільськ, Одеська обл.

«Лідер» м. Червоноград, Львівська обл.

Читати бiльше »»

Юнацька Екстра-ліга (U-16): анонс матчів 5 туру

У Юнацькій Екстра-лізв (U-16) з 8 по 10 грудня відбудуться поєдинки 5 туру. Щоправда, він буде неповним, оскільки «Ураган» та «Іллічівець» не зіграють свої поєдинки через участь цих команд на закордонних турнірах у Франції та Молдові відповідно.

Читати бiльше »»

"Футзал-Дніпро": плани підготовки до сезону в Юнацькій Екстра-лізі

Дніпровська команда активно готується до старту у Юнацькій Футзальній Екстра Лізі (ЮФЕЛ). У підопічних Aндрія Консевича вже є чіткий план підготовки який включатиме у себе і проведення навчально-тренувальних зборів.

Читати бiльше »»
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 0 0
2 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 0 0
3 Атлетик (Бровари) 0 0
4 Дніпро (Черкаси) 0 0
5 Food-Cente-СумДУ (Суми) 0 0
6 Кобра (Харків) 0 0
7 Епіцентр К Таїрова (Одеса) 0 0
8 Шевченків край (Черкаська обл.) 0 0
9 Авангард (Краматорськ) 0 0
10 Рятувальник (Ромни) 0 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!