Первинні вкладки

 Головна / Екстра-ліга 2017/2018. 8 тур. Енергія (Львів) - ІнБев/НПУ (Житомир/Київ)

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
Дата: 
Суб, 11/04/2017 - 13:00
Стадион: 
Тур: 
Екстра-ліга. Тур 8
Матч завершено

Склади команд:

ЕНЕРГІЯ (Львів)

№15 Андрій Пітуля (вр) 
№5 Андрій Федюк (к) 
№8 Віталій Радевич 
№18 Тарас Кузь 
№29 Віталій Танський 

№12 Назарій Войтович (вр) 
№22 Володимир Кардаш (вр) 
№3 Богдан Стефанків 
№4 Степан Струк 
№6 Антон Лясковський 
№7 Ярослав Писько 
№9 Олег Легендзевич 
№11 Олег Гасюк 
№17 Тарас Абрамчук

Головний тренер: 
Валерій Легчанов

ІНБЕВ/НПУ (Житомир/Київ)

№77 Олександр Сухов (вр) 
№7 Віталій Дзюба (к) 
№17 Роман Бакум 
№18 Максим Чеберяк 
№88 Артем Мороховець 

№1 Михайло Соколовський (вр) 
№11 Сергій Шевченко 
№44 Євген Яблонько 
№10 Роман Цапов 
№31 Олександр Карбула 
№29 Валерій Директоренко 
№34 Євген Саківський 
№22 Сергій Литвиновський 

Головний тренер: 
Валерій Директоренко

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 17 43
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 17 37
3 ХІТ (Київ) 17 35
4 Енергія (Львів) 17 32
5 Моноліт-Viva Cup (Харків) 17 18
6 Кардинал-Рівне (Рівне) 17 17
7 ІнБев (Житомир) 17 16
8 АФФК Суми (Суми) 17 15
9 Сокіл (Хмельницький) 16 15
10 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 16 10
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Вінниця) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!