Первинні вкладки

 Головна / Екстра-ліга. Тур 1. Енергія - Кардинал-Рівне

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
Дата: 
Суб, 08/20/2016 - 13:00
Стадион: 
Тур: 
Екстра-ліга. Тур 1
Матч завершено

Склади команд:

Енергія

№12 Назар Войтович
№20 Володимир Кардаш
№3 Богдан Стефанків
№4 Степан Струк
№5 Андрій Федюк
№7 Микола Грицина
№8 Віталій Радевич
№9 Роман Кордоба
№10 Віталій Багряк
№11 Михайло Грицина
№13 Олег Гасюк
№17 Олег Легендзевич
№18 Тарас Кузь
№19 Василь Денис

Кардинал-Рівне
№12 Микола Дурбан
№28 Юрій Свинарчук
№6 Павло Дармовіс
№7 Сергій Філь
№8 Максим Мануйленко
№10 Сергій Піддубний
№11 Володимир Кручок
№13 Андрій Кушнір
№14 Едуард Петрик
№17 Олександр Басич (к)
№19 Артем Фаренюк
№23 Богдан Новак
№80 Владислав Зеленський

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!