Первинні вкладки

 Головна / Епіцентр К-Авангард Одеса - Баварія Енергодар. Перший попередній етап Кубка України

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
Дата: 
Нед, 10/16/2016 - 13:00
Стадион: 
Тур: 
Кубок України. Перший попередній етап
Матч завершено

Склади команд:

ЕПІЦЕНТР К АВАНГАРД Одеса

№1 Павло Цибенко (вр)
№21 Сергій Малиновський (вр)
№2 Олександр Лужанський
№4 Євген Свірідов
№8 Євген Прохода
№9 Євген Гавенко
№10 Володимир Можеренков
№11 Станіслав Жеріков
№12 Віктор Федосюк
№14 Сергій Коваленко
№17 Віталій Болтнєв
№23 Дмитро Дрозд
№30 Олександр Леонов
№77 Дмитро Корецький

БАВАРІЯ Енергодар

№21 Володимир Савенко (вр)
№10 Денис Соцький
№77 Сергій Романенко
№99 Олександр Мардар
№9 Олег Мардар
№8 Євген Щербина
№3 Денис Лещенко
№7 Сергій Куценко
№4 Ігор Купрін

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!