Первинні вкладки

 Головна / Юні-Ламан - ЛТК/ІнБев/НПУ. Екстра-ліга. Тур 14

Повідомлення про помилку

  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
  • Notice: Trying to get property of non-object в league_person_get_name() (рядок 766 із /home/futsalua/public_html/sites/all/modules/league/modules/league_person/league_person.module).
Дата: 
Суб, 01/14/2017 - 13:00
Стадион: 
Тур: 
Екстра-ліга. Тур 14
Матч завершено

Склади команд:

ЮНІ-ЛАМАН (Чорноморськ)

№1 Володимир Кудімов (вр)
№6 Гор Захарян
№11 Юрій Лоскутов 
№13 Максим Коптєв
№91 Рустам Циня (к)

№22 Роман Горпинич
№8 Андрій Солодов 
№5 Дмитро Якубець
№10 Ігор Фещенко
№18 Олександр Севрук 
№33 Бесик Мікая 
№70 Олександр Гірка
№95 Євген Чумак
№12 Віталій Зеленчук (вр)

Головний тренер:
Сергій Бутенко

ЛТК/ІНБЕВ/НПУ (Луганськ/Житомир/Київ)

№1 Михайло Соколовський (вр) 
№7 Віталій Дзюба (к) 
№20 Роман Цапов
№17 Роман Бакум 
№3 Максим Войток

№5 Денис Зеленкевич
№18 Максим Чеберяк
№29 Валерій Директоренко
№31 Олександр Карбула
№49 Артем Мороховець 
№10 Володимир Поночовний
№21 Богдан Паламарчук (вр)

Головний тренер:
Валерій Туркін

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!