Юнацька Екстра-ліга 2018/2019. 5 тур
FT КІВС Енергія (Львів) 4-4
(2-3, п)
Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ)
FT КІВС Енергія (Львів) 2-2
(2-3, п)
Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 5-й тур.
FT Медея (Ужгород) 0-3 Ужнет (Ужгород)
Юнацька Екстра-ліга 2018/2019. 6-й тур
15:30 Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) ?-? Збірна команда Харківської області
10:00 Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) ?-? Збірна команда Харківської області
16:30 Футзал-Дніпро (Дніпро) ?-? Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне)
19:00 Надія Прикарпаття (Івано-Франківськ) ?-? КІВС Енергія (Львів)
08:30 Надія Прикарпаття (Івано-Франківськ) ?-? КІВС Енергія (Львів)
10:30 Футзал-Дніпро (Дніпро) ?-? Кардинал-Рівне (Рівне)
Екстра-ліга 2018/2019. 10-й тур.
12:00 Епіцентр К-Авангард (Одеса) ?-? Продексім (Херсон)
12:00 ХІТ (Київ) ?-? АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
13:00 Титан (Покровське) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)
13:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? Енергія (Львів)
Перша ліга 2018/2019. 7-й тур.
FT Авангард (Краматорськ) 7-2 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
17:30 Рятувальник (Ромни) ?-? Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
17:00 Food Centre-СумДУ (Суми) ?-? Кобра (Харків)
16:00 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) ?-? Атлетік (Бровари)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 7-й тур.
14:00 Ладомир (Вол.-Волинський) ?-? ПЗМС (Полтава)
13:00 Tesla (Харків) ?-? Будстар-НПУ (Київ)
15:00 Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) ?-? IMS-НУХТ (Київ)
Кубок України 2018/2019. Другий попередній етап
FT Viva Cup (Харків) 6-0 Продексім-2 (Херсон)
Друга ліга 2018/2019. Група 5. 1-й тур.
33'
Wezom (Херсон) 6-1 ALLIANCE (Миколаїв)
Друга ліга 2018/2019. Група 4. 1-й тур
32'
Сумихімпром-СДПУ (Суми) 0-0 Symbol (Харків)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 1-й тур
17:30 Галицька Здоба (Львів) ?-? InterbetonBud-Rivne-112 (Рівне)
18:00 Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) ?-? Любарт (Луцьк)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 9 23
2 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 21
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 19
4 Продексім (Херсон) 9 16
5 Енергія (Львів) 9 12
6 Титан (Покровське) 9 12
7 Сокіл (Хмельницький) 9 10
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 6
9 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 9 5
10 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 9 4
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 5 15
2 Tesla (Харків) 5 12
3 Будстар-НПУ (Київ) 5 10
4 ПЗМС (Полтава) 5 6
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 4 4
6 Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) 5 3
7 AFC 5G (Київ) 5 0
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 7 16
2 Авангард (Краматорськ) 6 11
3 Food Centre-СумДУ (Суми) 5 11
4 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 4 9
5 Рятувальник (Ромни) 5 7
6 Атлетік (Бровари) 5 6
7 Шевченків край (Звенигородський р-н) 6 6
8 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 4 3
9 Кобра (Харків) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!