Чемпіонат світу-2020. Основний раунд європейської кваліфікації. Група 2
18:30 УКРАЇНА ?-? Косово
21:00 Словенія ?-? УКРАЇНА
18:30 УКРАЇНА ?-? Північна Македонія
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 5-й тур
FT ХІТ (Київ) 4-1 ІнБев (Житомир)
FT Продексім (Херсон) 6-1 Сокіл (Хмельницький)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 2-й тур
FT Багіра-ДЮСШ (Лиман) 1-7 Tesla (Харків)
FT Будстар-НПУ (Київ) 8-1 Ладомир (Вол.-Волинський)
FT IMS-НУХТ (Київ) 4-1 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 3-й тур
12:00 Ладомир (Вол.-Волинський) ?-? Багіра-ДЮСШ (Лиман)
12:00 ПЗМС (Полтава) ?-? Будстар-НПУ (Київ)
12:00 Tesla (Харків) ?-? IMS-НУХТ (Київ)
Кубок України 2019/2020. Перший попередній етап
FT Рівнестандарт (Рівне) 3-5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Viva Cup (Харків) 4-3 Рятувальник (Ромни)
FT SKIDKA (Київ) 6-3 Юрінновація (Київ)
FT Manzana-2TK (Київ) 4-3 Володимир (Тиврів)
FT Лідер (Чернівці) 2-2 Любарт (Луцьк)
FT Продексім-2 (Херсон) 3-1 Anserglob (Херсон)
FT Anserglob (Херсон) 3-4 Продексім-2 (Херсон)
18:00 Максимус (Львів) ?-? Галицька Здоба (Львів)
19:00 Яско (Вінниця) ?-? Core Value (Львів)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 ХІТ (Київ) 5 12
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 10
3 Продексім (Херсон) 4 10
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
5 Енергія (Львів) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 5 3
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 1
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 2 6
2 Будстар-НПУ (Київ) 2 6
3 Tesla (Харків) 2 3
4 Ладомир (Вол.-Волинський) 2 3
5 ПЗМС (Полтава) 2 0
6 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 2 0
Команда I O
1 ДЕ Трейдинг (Миколаївка) 16 39
2 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 16 37
3 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 33
4 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 16 32
5 Рятувальник (Ромни) 16 26
6 Атлетік (Бровари) 16 24
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 16 10
8 Черкаси (Черкаси) 16 9
9 Кобра (Харків) 16 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!