Друга ліга 2018/2019. Група 1
FT Олімпік (Ужгород) 6-2 УТЕІ (Ужгород)
FT Медея (Ужгород) 9-3 Кам'яниця (Ужгород)
FT Ужнет (Ужгород) 5-2 Вікінг (Ужгород)
FT Вопак (Ужгород) 3-3 Юніпов (Ужгород)
Юнацька Екстра-ліга 2018/2019. 1 тур
FT Футзал-Дніпро (Дніпро) 1-3 КІВС Енергія (Львів)
FT Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне) 1-1
(4-3, п)
Збірна команда Харківської області
FT Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне) 1-2 Збірна команда Харківської області
FT Футзал-Дніпро (Дніпро) 1-2 КІВС Енергія (Львів)
Екстра-ліга 2018/2019. 7 тур
FT АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 0-4 Титан (Покровське)
FT Енергія (Львів) 1-0 Епіцентр К-Авангард (Одеса)
Екстра-ліга 2018/2019. 8 тур
12:00 Ураган (Ів.-Франківськ) ?-? Енергія (Львів)
12:00 Титан (Покровське) ?-? Епіцентр К-Авангард (Одеса)
13:00 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) ?-? ІнБев/НПУ (Житомир-Київ)
13:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? Сокіл (Хмельницький)
14:00 Продексім (Херсон) ?-? ХІТ (Київ)
Перша ліга 2018/2019. 4 тур.
FT Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 4-2 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Дніпро (Черкаси) 4-7 Food Centre-СумДУ (Суми)
FT Кобра (Харків) 1-3 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
FT Шевченків край (Звенигородський р-н) 1-2 Рятувальник (Ромни)
Перша ліга 2018/2019. 5 тур
12:00 Авангард (Краматорськ) ?-? Дніпро (Дніпро)
14:00 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) ?-? Кобра (Харків)
17:00 Food Centre-СумДУ (Суми) ?-? Шевченків край (Звенигородський р-н)
11:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Атлетік (Бровари)
16:30 Рятувальник (Ромни) ?-? Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 2 тур.
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 4-4 Будстар-НПУ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 3 тур.
FT Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) 0-20 Tesla (Харків)
FT ПЗМС (Полтава) 6-1 AFC 5G (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 4 тур
14:00 Будстар-НПУ (Київ) ?-? IMS-НУХТ (Київ)
Кубок України 2018/2019. Перший попередній етап
FT Viva Cup (Харків) 1-2 Авангард (Краматорськ)
Кубок України 2018/2019. Другий попередній етап
15:30 Королівський смак (Світловодськ) ?-? Володимир (Тиврів)
15:45 Альтернатива-Сервіт (Київ) ?-? Геологія (Кременчук)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 7 19
2 Кардинал-Рівне (Рівне) 7 18
3 Продексім (Херсон) 7 14
4 Ураган (Ів.-Франківськ) 7 13
5 Енергія (Львів) 7 11
6 Титан (Покровське) 7 9
7 Сокіл (Хмельницький) 7 7
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 7 6
9 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 7 4
10 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 7 0
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 3 9
2 Tesla (Харків) 3 6
3 ПЗМС (Полтава) 3 6
4 Будстар-НПУ (Київ) 1 1
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 2 1
6 AFC 5G (Київ) 2 0
7 Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) 2 0
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 4 12
2 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 10
3 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 4 9
4 Рятувальник (Ромни) 4 7
5 Шевченків край (Звенигородський р-н) 4 6
6 Авангард (Краматорськ) 4 5
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 3
8 Атлетік (Бровари) 4 3
9 Дніпро (Дніпро) 0 0
10 Дніпро (Черкаси) 3 0
11 Кобра (Харків) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!