Кубок України 2018/2019. Перший попередній етап
FT Геологія (Кременчук) 2-5 Атлетік (Бровари)
FT Стелс (Херсон) 3-9 Епіцентр К-Таїрова (Одеса)
FT Манзана (Київ) 3-0 Максимус (Львів)
13:00 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) ?-? Віза-Вторма (Ів.-Франківськ)
14:00 Авангард (Краматорськ) ?-? Viva Cup (Харків)
14:00 Технологія-Lex-VSK (Суми) ?-? Альтернатива-Сервіт (Київ)
20:30 Володимир (Тиврів) ?-? SKIDKA (Київ)
17:00 Рятувальник (Ромни) ?-? Food Centre-СумДУ (Суми)
Екстра-ліга 2018/2019. 4 тур.
FT Продексім (Херсон) 5-0 Кардинал-Рівне (Рівне)
Екстра-ліга 2018/2019. 5 тур.
12:00 ХІТ (Київ) ?-? Енергія (Львів)
12:00 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? Епіцентр К-Авангард (Одеса)
13:00 Кардинал-Рівне (Рівне) ?-? Титан (Покровське)
13:00 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) ?-? Продексім (Херсон)
Перша ліга 2018/2019. 2 тур
FT Шевченків край (Звенигородський р-н) 1-0 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 3 тур
15:00 Атлетік (Бровари) ?-? Кобра (Харків)
Кубок України 2018/2019. Кваліфікаційний етап
FT Б.І.Д.А. (Миколаїв) 8-5 Рятівник (Херсон)
FT Максимус (Львів) 2-4 ІнБев (Житомир)
FT Прайд (Токмак) 5-6 Королівський смак (Світловодськ)
FT Сумихімпром-СДПУ (Суми) 2-4 Анреал-ATRIX (Київ)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 1 тур
FT IMS-НУХТ (Київ) 1-0 Tesla (Харків)
14:00 ПЗМС (Полтава) ?-? ДЮСШ Багіра (Лиман)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 4 12
2 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 7
4 Продексім (Херсон) 4 7
5 Титан (Покровське) 4 6
6 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 4 6
7 Енергія (Львів) 4 4
8 Сокіл (Хмельницький) 4 4
9 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 4 3
10 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 4 0
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 1 3
2 AFC 5G (Київ) 0 0
3 Ладомир (Вол.-Волинський) 0 0
4 ПЗМС (Полтава) 0 0
5 Budstar-НПУ (Київ) 0 0
6 ДЮСШ Багіра (Лиман) 0 0
7 Tesla (Харків) 1 0
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 2 6
2 Food Centre-СумДУ (Суми) 2 6
3 Шевченків край (Звенигородський р-н) 2 6
4 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 2 6
5 Авангард (Краматорськ) 2 1
6 Рятувальник (Ромни) 2 1
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 1 0
8 Дніпро (Черкаси) 1 0
9 Атлетік (Бровари) 2 0
10 Кобра (Харків) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!