Юнацька Екстра-ліга 2018/2019. 12-й тур
FT Іллічівець-Продексім (Чорноморськ-Роздільна) 2-1 КІВС Енергія (Львів)
09:00 Іллічівець-Продексім (Чорноморськ-Роздільна) ?-? КІВС Енергія (Львів)
16:30 Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) ?-? Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне)
10:00 Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) ?-? Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне)
19:00 Надія Прикарпаття (Івано-Франківськ) ?-? Збірна команда Харківської області
08:30 Надія Прикарпаття (Івано-Франківськ) ?-? Збірна команда Харківської області
Екстра-ліга 2018/2019. 15-й тур
12:00 ХІТ (Київ) ?-? Епіцентр К-Авангард (Одеса)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)
12:00 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) ?-? Продексім (Херсон)
13:00 Енергія (Львів) ?-? Титан (Покровське)
13:00 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) ?-? Кардинал-Рівне (Рівне)
Перша ліга 2018/2019. 13-й тур
FT Рятувальник (Ромни) 6-3 Черкаси (Черкаси)
FT Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 5-0 Кобра (Харків)
Перша ліга 2018/2019. 14-й тур
FT Черкаси (Черкаси) 4-7 Food Centre-СумДУ (Суми)
17:00 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) ?-? Рятувальник (Ромни)
18:00 Атлетік (Бровари) ?-? Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
Перша ліга 2018/2019. 15-й тур
FT Авангард (Краматорськ) 5-0 Черкаси (Черкаси)
Вища ліга (жінки) 2018/2019. 9-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 6-9 Будстар-НПУ (Київ)
FT IMS-НУХТ (Київ) 6-1 AFC 5G (Київ)
14:00 ПЗМС (Полтава) ?-? Tesla (Харків)
Друга ліга 2018/2019. Група 1. 13-й тур
18:00 Олімпік (Ужгород) ?-? Медея (Ужгород)
19:45 Ужнет (Ужгород) ?-? Вопак (Ужгород)
16:00 Юніпов (Ужгород) ?-? Вікінг (Ужгород)
16:45 Кам'яниця (Ужгород) ?-? УТЕІ (Ужгород)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 9-й тур
FT Любарт (Луцьк) 2-5 Володимир (Тиврів)
FT Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці) 3-7 Галицька Здоба (Львів)
Друга ліга 2018/2019. Група 2. 10-й тур
00:00 Володимир (Тиврів) ?-? Дунаївці-CRISPUS (Дунаївці)
Друга ліга 2018/2019. Група 3. 5-й тур
FT МФК Вінниця 10-2 Темп (Вінниця)
Друга ліга 2018/2019. Група 3. 6-й тур
FT МФК Вінниця 3-3 DevRain (Вінниця)
Друга ліга 2018/2019. Група 4. 6-й тур
FT Сумихімпром-СДПУ (Суми) 2-4 Технологія (Суми)
18:00 Lex-VSK-СумБуд (Суми) ?-? Symbol (Харків)
Друга ліга 2018/2019. Група 5. 10-й тур
FT ALLIANCE (Миколаїв) 2-3 Б.Є.Д.А. (Миколаїв)
FT Wezom (Херсон) 1-5 Продексім-2 (Херсон)
Друга ліга 2018/2019. Група 6. 1-й тур
19:30 Human (Дніпро) ?-? Геологія (Кременчук)
Друга ліга 2018/2019. Група 7. 6-й тур
FT ІВТ (Сєвєродонецьк) 2-4 Щит (Сєвєродонецьк)
Команда І О
1 ХІТ (Київ) 14 38
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
3 Продексім (Херсон) 14 26
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 23
5 Енергія (Львів) 14 22
6 Титан (Покровське) 14 18
7 Сокіл (Хмельницький) 14 14
8 АРПИ Запоріжжя (Запорізька обл.) 14 12
9 ІнБев/НПУ (Житомир-Київ) 14 10
10 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 14 7
Команда I O
1 IMS-НУХТ (Київ) 8 22
2 Будстар-НПУ (Київ) 8 16
3 Tesla (Харків) 7 16
4 ПЗМС (Полтава) 7 12
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 8 7
6 Багіра-КДЮСШ№8 (Лиман) 7 3
7 AFC 5G (Київ) 9 3
Команда I O
1 Віза-Вторма (Ів.-Франківськ) 13 31
2 Авангард (Краматорськ) 13 30
3 Food Centre-СумДУ (Суми) 11 27
4 Епіцентр К-Таїрова (Одеса) 11 19
5 Атлетік (Бровари) 13 18
6 Рятувальник (Ромни) 10 17
7 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 11 9
8 Черкаси (Черкаси) 16 9
9 Кобра (Харків) 12 0

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!