Юнацька Екстра-ліга 2019/2020. 4-й тур
FT Авдіївка (Авдіївка) 2-14 ДЮСШ Волна (Харків)
FT Футзал-Дніпро (Дніпро) 2-4 Кардинал-ДЮСШ №4 (Рівне)
FT Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) 6-4 КІВС Енергія (Львів)
FT Авдіївка (Авдіївка) 1-8 ДЮСШ Волна (Харків)
FT Вінниця-Володимир (Вінниця) 2-12 Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна)
Товариська зустріч
FT УКРАЇНА 3-1 Хорватія
FT УКРАЇНА 3-4 Хорватія
Юнацька Екстра-ліга 2019/2020. 5-й тур
16:45 ДЮСШ Волна (Харків) ?-? КІВС Енергія (Львів)
17:00 Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) ?-? Вінниця-Володимир (Вінниця)
18:00 Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна) ?-? Футзал-Дніпро (Дніпро)
09:30 Іллічівець-ДЮСШ (Чорноморськ-Роздільна) ?-? Футзал-Дніпро (Дніпро)
10:00 Академія НФК Ураган (Івано-Франківськ) ?-? Вінниця-Володимир (Вінниця)
11:00 ДЮСШ Волна (Харків) ?-? КІВС Енергія (Львів)
Favbet Екстра-ліга 2019/2020. 10-й тур
16:00 Енергія (Львів) ?-? ІнБев (Житомир)
12:00 Сокіл (Хмельницький) ?-? Кардинал-Рівне (Рівне)
14:00 Епіцентр К-Авангард (Одеса) ?-? Ураган (Ів.-Франківськ)
12:00 Продексім (Херсон) ?-? ХІТ (Київ)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 6-й тур
FT Ладомир (Вол.-Волинський) 3-7 ПЗМС (Полтава)
Вища ліга (жінки) 2019/2020. 7-й тур
18:30 ПЗМС (Полтава) ?-? IMS-НУХТ (Київ)
13:00 Tesla (Харків) ?-? Багіра-ДЮСШ (Лиман)
15:30 Ладомир (Вол.-Волинський) ?-? Будстар-НПУ (Київ)
Кубок України 2019/2020. Другий попередній етап
19:00 ЗАПОРІЖПРОМГРУП (Запоріжжя) ?-? Manzana-2TK (Київ)
13:30 Viva Cup (Харків) ?-? Symbol (Харків)
13:00 SKIDKA (Київ) ?-? Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ)
14:30 Любарт (Луцьк) ?-? Максимус (Львів)
Друга ліга 2019/2020. Група №1. 4-й тур
FT Патріот (Ужгород) 1-4 Беркут (Мукачево)
FT Медея (Ужгород) 7-1 Уж (Ужгород)
Друга ліга 2019/2020. Група №2. 1-й тур
19:45 Галицька Здоба (Львів) ?-? Городенка (Городенка)
Друга ліга 2019/2020. Група №3. 1-й тур
14:30 Вінниця (Вінниця) ?-? Снятин (Снятин)
13:00 Дністер (Новодністровськ) ?-? Лідер (Чернівці)
Друга ліга 2019/2020. Група №4. 1-й тур
18:00 Геологія (Кременчук) ?-? ДЮСШ Переможець (Київ)
12:00 Сумихімпром-СДПУ (Суми) ?-? Юрінновація (Київ)

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 8 22
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 8 19
3 ХІТ (Київ) 8 18
4 ІнБев (Житомир) 8 13
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 8 12
6 Енергія (Львів) 8 9
7 Сокіл (Хмельницький) 8 6
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 8 3
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 6 16
2 IMS-НУХТ (Київ) 6 15
3 ПЗМС (Полтава) 6 10
4 Tesla (Харків) 6 9
5 Ладомир (Вол.-Волинський) 6 3
6 Багіра-ДЮСШ (Лиман) 6 0
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Матч зірок. Голосування

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!