«Odessa Open Cup-2019». Weekends. Розклад матчів

З 26 по 28 липня в Одесі відбудуться поєдинки турніру «Odessa Open Cup-2019». Weekends. Пропонуємо вашій увазі розклад поєдинків.

Група А

«КнБ Studio» (Київ)
«Динамо» (Кишинів)
«ЗАПОРІЖПРОМГРУП» (Запоріжжя)

26 липня

15:40. «КнБ Studio» – «Динамо»
17:40. «КнБ Studio» – «ЗАПОРІЖПРОМГРУП»
19:40. «ЗАПОРІЖПРОМГРУП» – «Динамо»

Група В

«Антарес» (Київ)
«KIA Sport» (Київ)
«UnReal» (Одеса)

26 липня

19:00. «Антарес» – «KIA Sport»
20:20. «UnReal» – «Антарес»

27 липня

15:00. «UnReal» – «KIA Sport»

Група С

«Юрінновація» (Київ)
«Володимир» (Тиврів)
«Sea Gate» (Одеса)

26 липня

16:20. «Юрінновація» – «Володимир»
18:20. «Юрінновація» – «Sea Gate»

27 липня

12:20. «Володимир» – «Sea Gate»

Група D

«RED» (Київ)
«Lex-VSK» (Суми)
«Продексім-2» (Херсон)

26 липня

17:00. «RED» – «Lex-VSK»
21:00. «Продексім-2» – «Lex-VSK»

27 липня

11:40. «RED» – «Продексім-2»

27 липня

15:40. 1/4 фіналу Вищої ліги
16:20. 1/4 фіналу Вищої ліги
17:00. 1/4 фіналу Вищої ліги
17:40. 1/4 фіналу Вищої ліги
18:20. Перша ліга. 1-й тур
19:00. 1/2 фіналу Вищої ліги
19:40. Перша ліга. 1-й тур
20:20. 1/2 фіналу Вищої ліги
21:00. Перша ліга. 2-й тур

28 липня

09:30. Перша ліга. 2-й тур
10:05. 1/2 фіналу Кубка престижу
10:45. 1/2 фіналу Кубка престижу
11:30. Перша ліга. 3-й тур
12:10. Перша ліга. 3-й тур
12:55. Фінал Кубка престижу
13:40. Фінал Вищої ліги

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!