Кубок України U-9. Підсумки першого ігрового дня + розклад змагань

У Вінниці стартував Кубок України серед юнацьких команд 2009-2010 років народження. Учасниками турніру є 16 команд, які були поділені на 4 групи. До вашої уваги результати усіх поєдинків першого ігрового дня та повний розклад змагань.

Учасники:

МФК «Вінниця»-AutoRia (м. Вінниця)

ДЮСШ м. Роздільна (Одеська обл.)

«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ)

ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)

КДЮСШ «Освіта» (м. Херсон)

ДЮФК «Лідер» (м. Червоноград, Львівська обл.)

«Рочин»-ДЮСШ-1 (м. Червоноград, Львівська обл.)

РДЮСШ м. Бар (Вінницька обл.)

ДЮСШ «Тиврів» (м. Гнівань, Вінницька обл.)

«Локомотив» (м. Подільськ, Одеська обл.)

«Прем’єр-Нива» (м. Вінниця)

ДМФК «Вікторія-Авангард» (м. Одеса)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (м. Енергодар, Запорізька обл.)

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1 (м. Черкаси)

МФК «Дунаївці» (м. Дунаївці, Хмельницька обл.)

МФК «Вінниця»-AutoRia-2 (м. Вінниця)

Календар ігор

Група А

18 грудня

ДЮФК «Лідер» – МФК «Вінниця»-AutoRia-2 6:1 (спорткомплекс «СКА»)

ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ «Тиврів» 4:1 (спорткомплекс «СКА»)

ДЮСШ «Тиврів» – ДЮФК «Лідер» 1:1 (спорткомплекс «СКА») – 1:1

МФК «Вінниця»-AutoRia-2 – ФСК «Іллічівець» 0:8 (спорткомплекс «СКА»)

19 грудня

ДЮСШ «Тиврів» – МФК «Вінниця»-AutoRia-2 (спорткомплекс «Нокаут»)

ДЮФК «Лідер» – ФСК «Іллічівець» (спорткомплекс «Нокаут»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮФК «Лідер»

 

 

1-1

6-1

7

2

4

2

2

ФСК «Іллічівець»

 

 

4-1

8-0

12

1

6

1

3

ДЮСШ «Тиврів»

1-1

1-4

 

 

2

5

1

3

4

МФК «Вінниця»-AutoRia-2

1-6

0-8

 

 

1

14

0

4

Група Б

18 грудня

«Академія НФК «Ураган» – МФК «Дунаївці»4:1 (спорткомплекс «СКА»)

МФК «Вінниця»-AutoRia – ДМФК «Вікторія-Авангард» 1:5 (спорткомплекс «СКА»)

МФК «Дунаївці» – МФК «Вінниця»-AutoRia 0:4 (спорткомплекс «СКА»)

19 грудня

«Академія НФК «Ураган» – МФК «Вінниця»-AutoRia (спорткомплекс «Нокаут»)

ДМФК «Вікторія-Авангард» – «Академія НФК «Ураган» (спорткомплекс «Нокаут»)

ДМФК «Вікторія-Авангард» – МФК «Дунаївці» (спорткомплекс «Нокаут»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«Академія НФК «Ураган» м. Ів.-Фр.

 

 

 

4-1

4

1

3

2

2

МФК «Вінниця»-AutoRia м. Вінниця

 

 

1-5

4-0

5

5

3

3

3

ДМФК «Вікторія-Авангард» м. Одеса

 

5-1

 

 

5

1

3

1

4

МФК «Дунаївці»

м. Дунаївці

1-4

0-4

 

 

1

8

0

 

Група В

18 грудня

ДЮСШ м. Роздільна – «Темп-ЗАЕС-Продексім» 3:1 (спорткомплекс «Нокаут»)

КДЮСШ «Освіта» – «Прем’єр-Нива» 0:2 (спорткомплекс «Нокаут»)

19 грудня

«Прем’єр-Нива» – ДЮСШ м. Роздільна (спорткомплекс «СКА»)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – КДЮСШ «Освіта» (спорткомплекс «СКА»)

ДЮСШ м. Роздільна – КДЮСШ «Освіта» (спорткомплекс «СКА»)

«Прем’єр-Нива» – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (спорткомплекс «СКА»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ м. Роздільна

 

 

 

3-1

3

1

3

1

2

КДЮСШ «Освіта»

м. Херсон

 

 

0-2

 

0

2

0

4

3

«Прем’єр-Нива»

м. Вінниця

 

2-0

 

 

2

0

3

2

4

«Темп-ЗАЕС-Продексім»

м. Енергодар

1-3

 

 

 

1

3

0

3

Група Г

18 грудня

«Локомотив» – «Рочин»-ДЮСШ-1 1:7 (спорткомплекс «Нокаут»)

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1 – РДЮСШ м. Бар 6:0 (спорткомплекс «Нокаут»)

19 грудня

«Рочин»-ДЮСШ-1 – «Дніпро-80»-КДЮСШ-1 (спорткомплекс «СКА»)

РДЮСШ м. Бар – «Локомотив» (спорткомплекс «СКА»)

«Локомотив» – «Дніпро-80»-КДЮСШ-1 (спорткомплекс «СКА»)

РДЮСШ м. Бар – «Рочин»-ДЮСШ-1 (спорткомплекс «СКА»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«Локомотив»

м. Подільськ

 

 

 

1-7

1

7

0

3

2

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1

м. Черкаси

 

 

6-0

 

6

0

3

2

3

РДЮСШ м. Бар

 

0-6

 

 

0

6

0

4

4

«Рочин»-ДЮСШ-1 м. Червоноград

7-1

 

 

 

7

1

3

1

20 грудня

3 місце Групи А – 4 місце Групи Г (спорткомплекс «СКА»)

3 місце Групи Г – 4 місце Групи А (спорткомплекс «СКА»)

3 місце Групи Б – 4 місце Групи В (спорткомплекс «СКА»)

3 місце Групи В – 4 місце Групи Б (спорткомплекс «СКА»)

1 місце Групи А – 2 місце Групи Г (спорткомплекс «Нокаут»)

1 місце Групи Г – 2 місце Групи А (спорткомплекс «Нокаут»)

1 місце Групи Б – 2 місце Групи В (спорткомплекс «Нокаут»)

1 місце Групи В – 2 місце Групи Б (спорткомплекс «Нокаут»)

1 матч за 13-16 місце (спорткомплекс «СКА»)

2 матч за 13-16 місце (спорткомплекс «СКА»)

1 матч за 9-12 місце (спорткомплекс «СКА»)

2 матч за 9-12 місце (спорткомплекс «СКА»)

1 матч за 5-8 місце (спорткомплекс «СКА»)

2 матч за 5-8 місце (спорткомплекс «СКА»)

1 півфінал (спорткомплекс «СКА»)

2 півфінал (спорткомплекс «СКА»)

21.12 (четвер)

Матч за 11 місце (спорткомплекс «СКА»)

Матч за 9 місце (спорткомплекс «СКА»)

Матч за 7 місце (спорткомплекс «СКА»)

Матч за 5 місце (спорткомплекс «Нокаут»)

Матч за 3 місце (спорткомплекс «Нокаут»)

Фінал (спорткомплекс «Нокаут»)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!