Кубок України U-9. Результати другого ігрового дня

До вашої уваги підсумки всіх матчів другого ігрового дня Кубка України серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 років народження.

Група А

ДЮСШ «Тиврів» – МФК «Вінниця»-AutoRia-2 – 8:0 (спорткомплекс «Нокаут»)

ДЮФК «Лідер» – ФСК «Іллічівець» – 2:2 (спорткомплекс «Нокаут»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮФК «Лідер»

(м. Червоноград)

 

2-2

1-1

6-1

9

4

5

2

2

ФСК «Іллічівець»

(м. Чорноморськ)

2-2

 

4-1

8-0

14

3

7

1

3

ДЮСШ «Тиврів»

(м. Гнівань)

1-1

1-4

 

8-0

10

5

4

3

4

МФК «Вінниця»-AutoRia-2 (м. Вінниця)

1-6

0-8

0-8

 

1

22

0

4

Група Б

«Академія НФК «Ураган» – МФК «Вінниця»-AutoRia – 0:4 (спорткомплекс «Нокаут»)

ДМФК «Вікторія-Авангард» – «Академія НФК «Ураган» – 0:1 (спорткомплекс «Нокаут»)

ДМФК «Вікторія-Авангард» – МФК «Дунаївці» – 3:1 (спорткомплекс «Нокаут»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ)

 

0-4

1-0

4-1

5

5

6

3

2

МФК «Вінниця»-AutoRia (м. Вінниця)

4-0

 

1-5

4-0

9

5

6

2

3

ДМФК «Вікторія-Авангард» (м. Одеса)

0-1

5-1

 

3-1

8

3

6

1

4

МФК «Дунаївці»

(м. Дунаївці)

1-4

0-4

1-3

 

2

11

0

4

Група В

«Прем’єр-Нива» – ДЮСШ м. Роздільна – 8:0 (спорткомплекс «СКА»)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» – КДЮСШ «Освіта» – 1:5 (спорткомплекс «СКА»)

ДЮСШ м. Роздільна – КДЮСШ «Освіта» – 1:4 (спорткомплекс «СКА»)

«Прем’єр-Нива» – «Темп-ЗАЕС-Продексім» – 6:0 (спорткомплекс «СКА»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ м. Роздільна

 

1-4

0-8

3-1

4

13

3

3

2

КДЮСШ «Освіта»

(м. Херсон)

4-1

 

0-2

5-1

9

4

6

2

3

«Прем’єр-Нива»

(м. Вінниця)

8-0

2-0

 

6-0

16

0

9

1

4

«Темп-ЗАЕС-Продексім»

(м. Енергодар)

1-3

1-5

0-6

 

2

14

0

4

Група Г

«Рочин»-ДЮСШ-1 – «Дніпро-80»-КДЮСШ-1 – 1:2 (спорткомплекс «СКА»)

РДЮСШ м. Бар – «Локомотив» – 4:1 (спорткомплекс «СКА»)

«Локомотив» – «Дніпро-80»-КДЮСШ-1 – 0:7 (спорткомплекс «СКА»)

РДЮСШ м. Бар – «Рочин»-ДЮСШ-1 – 0:3 (спорткомплекс «СКА»)

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«Локомотив»

(м. Подільськ)

 

0-7

1-4

1-7

1

7

0

4

2

«Дніпро-80»-КДЮСШ-1

(м. Черкаси)

7-0

 

6-0

2-1

15

1

9

1

3

РДЮСШ м. Бар

4-1

0-6

 

0-3

4

10

3

3

4

«Рочин»-ДЮСШ-1 (м. Червоноград)

7-1

1-2

3-0

 

11

3

6

2

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!