Чемпіонат України U-9. Результати першого ігрового дня

У Кривому Розі триває Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких команд 2009-2010 р.н. Турнір став найбільшим за представництвом серед дитячих чемпіонатів. Заявку на участь у ньому подали 19 команд, які були поділені на 6 груп. До вашої уваги підсумки поєдинків першого дня турніру та календар трьох наступних змагальних днів.

Учасники:

ДЮФК «Лідер» (м. Червоноград, Львівська обл.)
КДЮСШ №12 (м. Харків)
ДЮСШ №4 (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
ДЮСШ №25-«Legion XXI» (м. Київ)
ДЮСШ №1-«Кривбас-84» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
ДЮСШ м. Бердянськ (Запорізька обл.)
ФСК «Іллічівець» (м. Чорноморськ, Одеська обл.)
ДЮСШ м. Вугледар (Донецька обл.)
ФК «Відрадний» (м. Київ)
«Локомотив» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
ДЮСШ «Темп» (м. Вінниця)
«Академія НФК «Ураган» (м. Івано-Франківськ)
ДМФК «Вікторія» (смт. Авангард, Одеська обл.)
ДЮСШ №2-«Чайка» (м. Дніпро)
ФК «Гірник» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
ДЮФК «Фортуна» (м. Христинівка, Черкаська обл.)
ЦСДЮМ «Олімп» (м. Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.)
ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» (м. Львів)
ФК «Гопри» (м. Гола Пристань, Херсонська обл.)

Група А

5 лютого

КДЮСШ №12 – ДЮСШ №4 – 12:0

ДЮФК «Лідер» – ДЮСШ №25-«Legion XXI» – 0:4

ДЮСШ №4 – ДЮФК «Лідер» – 1:4

ДЮСШ №25-«Legion XXI» – КДЮСШ №12 – 5:2

6 лютого

ДЮСШ №4 – ДЮСШ №25-«Legion XXI»

ДЮФК «Лідер» – КДЮСШ №12

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮФК «Лідер»
(м. Червоноград)

 

 

4-1

0-4

4

5

3

3

2

КДЮСШ №12
(м. Харків)

 

 

12-0

2-5

14

5

3

2

3

ДЮСШ №4
(м. Кривий Ріг)

1-4

0-12

 

 

1

16

0

4

4

ДЮСШ №25-«Legion XXI» (м. Київ)

4-0

5-2

 

 

9

2

6

1

Група Б

5 лютого

ДЮСШ №1-«Кривбас-84» – ДЮСШ м. Бердянськ – 0:2

ДЮСШ м. Бердянськ – ФСК «Іллічівець» – 1:2

6 лютого

ФСК «Іллічівець» – ДЮСШ №1-«Кривбас-84»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ №1-«Кривбас-84»
(м. Кривий Ріг)

 

0-2

 

0

2

0

3

2

ДЮСШ м. Бердянськ

2-0

 

1-2

3

2

3

2

3

ФСК «Іллічівець»
(м. Чорноморськ)

 

2-1

 

2

1

3

1

Група В

5 лютого

ФК «Відрадний» – «Локомотив» – 5:1

6 лютого

«Локомотив» – ДЮСШ м. Вугледар

ДЮСШ м. Вугледар – ФК «Відрадний»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ м. Вугледар

 

 

 

 

 

0

2

2

ФК «Відрадний»
(м. Київ)

 

 

5-1

 

 

3

1

3

«Локомотив»
(м. Кривий Ріг)

 

1-5

 

 

 

0

3

Група Г

5 лютого

ДМФК «Вікторія» – ДЮСШ «Темп» – 2:1   

«Академія НФК «Ураган» – ДМФК«Вікторія» – 2:1

6 лютого

ДЮСШ «Темп» – «Академія НФК «Ураган»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ «Темп»

м. Вінниця

 

 

1-2

1

2

0

3

2

«Академія НФК «Ураган»

м. Івано-Франківськ

 

 

2-1

2

1

3

1

3

ДМФК «Вікторія»

смт. Авангард

2-1

1-2

 

3

3

3

2

Група Д

5 лютого

ДЮСШ №2-«Чайка» – ФК «Гірник» – 4:3

ДЮФК «Фортуна» – ДЮСШ №2-«Чайка» – 4:0

6 лютого

ФК «Гірник» – ДЮФК «Фортуна»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ №2-«Чайка» м. Дніпро

 

4-3

0-4

4

7

3

2

2

ФК «Гірник»

м. Кривий Ріг

3-4

 

 

3

4

0

3

3

ДЮФК «Фортуна»

м. Христинівка

4-0

 

 

4

0

3

1

Група Е

5 лютого

ФК «Гопри» – ЦСДЮМ «Олімп» – 12:0

ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» – ФК «Гопри» – 4:1

6 лютого

ЦСДЮМ «Олімп» – ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ЦСДЮМ «Олімп» (м. Кривий Ріг)

 

 

0-12

0

12

0

3

2

ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал»
(м. Львів)

 

 

4-1

4

1

3

1

3

ФК «Гопри» (м. Гола Пристань)

12-0

1-4

 

13

4

3

2

«Стикові матчі»

6 лютого

1/8 плей-оф

І місце Гр. «А» – ІІІ місце №4 (пара 1)

ІІ місце Гр. «А» – ІІІ місце №3 (пара 2)

І місце Гр. «Б» – ІІІ місце №2 (пара 3)

ІІ місце Гр. «Б» – ІІІ місце №1 (пара 4)

І місце Гр. «В» – ІІ місце Гр. «Е» (пара 5)

ІІ місце Гр. «В» – І місце Гр. «Е» (пара 6)

І місце Гр. «Г» – ІІ місце Гр. «Д» (пара 7)

ІІ місце Гр. «Г» – І місце Гр. «Д» (пара 8)

7 лютого

1/4 плей-оф (9-16 місце)

Переможений (пара 1) – Переможений (пара 8) матч №1

Переможений (пара 2) – Переможений (пара 7) матч №2

Переможений (пара 3) – Переможений (пара 6) матч №3

Переможений (пара 5) – Переможений (пара 4) матч №4

1/4 плей-оф (1-8 місце)

Переможець (пара 1) – Переможець (пара 8) матч  №5

Переможець (пара 2) – Переможець (пара 7) матч  №6

Переможець (пара 3) – Переможець (пара 6) матч  №7

Переможець (пара 4) – Переможець (пара 5) матч №8

Матчі за 9-12 місце

Переможець матчу №1 – Переможець матчу №4

Переможець матчу №2 – Переможець матчу №3

Матчі за 5-8 місце

Переможений матчу №5 – Переможений матчу №8

Переможений матчу №6 – Переможений матчу №7

1/2 плей-оф

Переможець матчу №5 – Переможець матчу №8

Переможець матчу №6 – Переможець матчу №7

Матчі за 13-16 місце

Переможений матчу №1 – Переможений матчу №4

Переможений матчу №2 – Переможений матчу №3

Матчі за 17-19 місце (за призначенням)

8 лютого

Матч за 15 місце

Матч за 13 місце

Матч за 11 місце

Матч за 9 місце

Матч за 7 місце

Матч за 5 місце

Матч за 3 місце

Фінал

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!