Кубок України U-10. Підсумкові результати турніру

Сьогодні у Чорноморську відбулися фінальні поєдинки змагань серед юнаків 2008-09 р.н. Переможцем турніру став ФСК «Іллічівець»-08, який у фіналі здолав ДФА «Ірпінь» – 11:0.

До вашої уваги результати усіх матчів завершального ігрового дня.

Матч за 9 місце. «Юність» – «Гармонія» – 0:5

Матч за 7 місце. «Темп-ЗАЕС» – ДЮСШ м. Роздільна – 2:3

Матч за 5 місце. «Академія НФК «Ураган» – ФСК «Іллічівець»-09 – 2:0

Матч за 3 місце. ДМФК «Вікторія» – ДЮСШ смт. Окни – 0:9

Фінал. ФСК «Іллічівець»-08 – ДФА «Ірпінь» – 11:0

Також було визначено найкращих гравців за такими номінаціями:

Найкращий воротар: Назар Луценко (ДФА «Ірпінь»)
Найкращий бомбардир: автор 20 голів – Максим Дмухайлов (ФСК «Іллічівець»-08)
Найкращі гравці команд:
«Юність»:
Матвій Ломакін
«Гармонія»: Данило Ушеров
«Темп-ЗАЕС»: Арсеній Михида
ДЮСШ м. Роздільна: Кирило Гурчак
ФСК «Іллічівець»-09: Андрій Завгородний
«Академія НФК «Ураган»: Максим Гниш
ДМФК «Вікторія»: Олександри Газибар
ДЮСШ смт. Окни: Дмитро Волков
ДФА «Ірпінь»: Дмитро Чайка
ФСК «Іллічівець»-08: Тимофій Дзюін

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!