Кубок України U-11. Результати першого ігрового дня

Вчора у Білозір’ї відбувся перший ігровий день Кубка України серед юнаків 2007-08 років народження.  У турнірі беруть участь 16 команд, які було поділено на 4 групи.

Група А
27 листопада
ДЮСШ №4 – «Шторм» – 5:1
ДЮСШ «Дніпро-80» – СДЮШОР №2 – 1:7
«Шторм» – ДЮСШ «Дніпро-80» – 1:1

 

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ «Дніпро-80»

м. Черкаси

 

 

1-1

1-7

 

 

 

 

2

ДЮСШ №4

м. Рівне

 

 

5-1

 

 

 

 

 

3

«Шторм»

м. Запоріжжя

1-1

1-5

 

 

 

 

 

 

4

СДЮШОР №2

м. Кропивницький

7-1

 

 

 

 

 

 

 

Група Б
27 листопада

«Лідер» – ФСК «Іллічівець» – 1:5
ФК «ІнБев Junior» – «Явір-Олімп» – 0:3
ФСК «Іллічівець» – ФК «ІнБев Junior» – 3:0

 

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«Лідер»

м. Кобеляки

 

 

 

1-5

 

 

 

 

2

ФК «ІнБев Junior»

м. Житомир

 

 

0-3

0-3

 

 

 

 

3

«Явір-Олімп»

м. Сміла

 

3-0

 

 

 

 

 

 

4

ФСК «Іллічівець»

м. Чорноморськ

5-1

3-0

 

 

 

 

 

 

Група В
27 листопада
«Надія Прикарпаття» – ДЮСШ м. Ватутіне – 7:0
ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 – ДЮСШ м. Вугледар – 1:4

 

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 м. Черкаси

 

 

 

1-4

 

 

 

 

2

«Надія Прикарпаття» м. Івано-Франківськ

 

 

7-0

 

 

 

 

 

3

ДЮСШ

м. Ватутіне

 

0-7

 

 

 

 

 

 

4

ДЮСШ

м. Вугледар

4-1

 

 

 

 

 

 

 

Група Г
27 листопада
ДЮСШ «Марріон» – ФШМ ФК «Явір» – 1:1
Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» – ДСТ «Колос»-«Фортуна» – 1:9

 

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ «Марріон» м. Одеса

 

 

 

1-1

 

 

 

 

2

Академія «Черкаський Дніпро-Зоря» с.Білозір’я

 

 

1-9

 

 

 

 

 

3

ДСТ «Колос»-«Фортуна»

м. Христинівка

 

9-1

 

 

 

 

 

 

4

ФШМ ФК «Явір»

м. Черкаси

1-1

 

 

 

 

 

 

 

Протягом стартового ігрового дня відбулася урочиста церемонія відкриття змагань, в якій взяли участь президент Асоціації футзалу Черкаської області Юрій Гончаров, голова громади села Білозір’я Володимир Міцук, президент корпорації «Черкаський Дніпро» та ГО «Зоря-Білозір’я» Володимир Лашкул.

Календар матчів:

28 листопада
Група А
СДЮШОР №2 – ДЮСШ №4
ДЮСШ «Дніпро-80» – ДЮСШ №4
«Шторм» – СДЮШОР №2

Група Б
«Явір-Олімп» – «Лідер»
«Лідер» – ФК «ІнБев Junior»
«Явір-Олімп» – ФСК «Іллічівець»

Група В
ДЮСШ м. Ватутіне – ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1
ДЮСШ м. Вугледар – «Надія Прикарпаття»
ДЮСШ м. Ватутіне – ДЮСШ м. Вугледар
ФК «Черкаси»-КДЮСШ №1 – «Надія Прикарпаття»

Група Г
ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ДЮСШ «Марріон»
ФШМ ФК «Явір» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»
ДЮСШ «Марріон» – Академія «Черкаський Дніпро-Зоря»
ДСТ «Колос»-«Фортуна» – ФШМ ФК «Явір»

29 листопада
08:00 
3 місце групи А – 4 місце групи Г
08:45  3 місце групи Г – 4 місце групи А
09:30  3 місце групи Б – 4 місце групи В
10:15  3 місце групи В – 4 місце групи Б
11:00  1 місце групи А – 2 місце групи Г
11:45  1 місце групи Г – 2 місце групи А
12:30  1 місце групи Б – 2 місце групи В
13:15  1 місце групи В – 2 місце групи Б
14:00  1 матч за 13-16 місце
14:45  2 матч за 13-16 місце
15:30  1 матч за 9-12 місце
16:15  2 матч за 9-12 місце
17:00  1 матч за 5-8 місце
17:45  2 матч за 5-8 місце
18:30  І півфінал
19:15  ІІ півфінал

30.11 листопада
08:00 
Матч за 11 місце
08.45  Матч за 9 місце
09.30  Матч за 7 місце
10.15  Матч за 5 місце
11.00  Малий фінал
12.00  Фінал
13-00  Урочисте нагородження та закриття змагань

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
2 ХІТ (Київ) 4 9
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 7
4 Продексім (Херсон) 3 7
5 Енергія (Львів) 4 6
6 ІнБев (Житомир) 3 4
7 Сокіл (Хмельницький) 4 3
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 3 1
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!