Відбулися загальні збори тренерів дитячо-юнацьких команд

Сьогодні у київському Будинку футболу пройшло засідання за участі тренерів дитячо-юнацьких команд під керівництвом голови Комітету дитячо-юнацького футзалу Сергія Владика, а також менеджерів з проведення змагань – Юрія Кондратьєва та Максима Чубінського.

Захід розпочався зі вступного слова президента Асоціації футзалу України Сергія Владика, який підбив підсумки виступу юнацької збірної України на Євро-2019 та подякував тренерам за підготовку кадрів для збірної України (U-19).

Після цього відбулася презентація нового сезону дитячо-юнацьких змагань.

Цьогоріч чемпіонат серед команд юнацької Екстра-ліги проходитиме у категорії U-17.

Окрім того, нововведенням стане введення Першої ліги – другого за рангом дивізіону у цій віковій категорії.

Формат турніру передбачатиме турову схему (кількість: 3-4). Термін проведення: листопад-лютий.

Протягом засідання було обговорено терміни і формат проведення чемпіонатів та кубків України. Також присутніми було розглянуто питання календаря (проект якого було презентовано на засіданні), трансферних вікон, вікового цензу та кількості гравців у заявках.

Чемпіонати відбудуться у категоріях U-11, U-13, U-15. Натомість, у кубкових змаганнях візьмуть участь команди U-11, U-12, U-13, U-14, U-15, U-17.

Так само як і минулоріч, на команди очікуватимуть Фестиваль футзалу у категоріях U-6, U-7, U-8, U-9 та Кубок конференцій U-13 і U-15.

Ще однією важливою новинкою стане створення спеціального тематичного сайту для дитячо-юнацьких змагань, на якому буде представлена статистична та аналітична інформація про кожен турнір.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!