Компанія Select Sport стала технічним спонсором Асоціації футзалу України

11 серпня 2016 року у Будинку футболу відбулося підписання угоди про співробітництво між Асоціацією футзалу України (АФУ) та компанією Джаст Спорт, яка є офіційним представником компанії Select Sport в Україні. Данська фірма продовжить свою співпрацю з АФУ і стане технічним спонсором усіх турнірів, що проводитимуться під егідою Асоціації. Ця угода в черговий раз підтверджує взаємовигідні відносини, які склалися між двома організаціями.

«З першого року, коли я очолив Асоціацію, ми проводимо політику відкритих торгів і тендерів. Декілька виробників м’ячів були серйозно зацікавлені у співпраці з нами, але вони представляли зовсім нові бренди для нашої країни. Відповідно до запропонованих пропозицій, найкращі умови були у компанії Select. Обсяг наданої продукції, її висока якість, відмінний сервіс – це основні критерії, які спонукали нас обрати саме датського виробника.

Угода розрахована на три роки, але щороку робиться коригування залежно від кількості команд, які прийматимуть участь у першостях України. М’ячі Select стануть офіційними м’ячами для усіх змагань під егідою АФУ. Ми не обговорювали надання м’ячів для Шкільної футзальної ліги, оскільки там надзвичайно великий обсяг учасників, однак наданої продукції вистачить для того, щоб фінал цих змагань отримав свій офіційний м’яч. М’ячі також будуть надаватися дитячо-юнацьким школам, які прийматимуть участь у всеукраїнських змаганнях U-13, U-15, U-17, U-19.

Ми раді, що у нас з’явився такий потужний партнер. М’ячі Select відповідають вимогам ФІФА, і пройшли перевірку боєм на усіх рівнях – від аматорських змагань до першостей країни. Це надійні ігрові снаряди, що доведено роками їхнього використання.

Зараз співпраця полягає у наданні м’ячів, але ми хочемо її розширити у напрямку маркетингу. Мені дуже імпонує, що директор компанії Джаст Спорт Павло Присяжнюк завжди йде на зустріч і відкритий до нових ідей, обговорення будь-яких заходів, які б задовольнили обидві наші сторони. Тому впевнений, що тільки м’ячами наша співпраця не обмежиться», - зазначив президент АФУ Сергій Владико.


Президент Асоціації футзалу України Сергій Владико (зліва) та директор компанії Джаст спорт Павло Присяжнюк

«Укладання цієї угоди – це один з важливих напрямків роботи нашої компанії в Україні. Футзал стрімко розвивається і набуває все більшої популярності в нашій країні: вдалі виступи українських клубів у Кубку УЄФА та постійна участь збірної в усіх континентальних і світових першостях зайвий раз це доводить. Тому ми раді, що збірна України, яка є однією з провідних у Європі, довіряє нашій продукції. М’ячам Select віддають перевагу в багатьох країнах світу не лише у футзалі, а й у футболі та гандболі через те, що ми дотримуємося найвищих стандартів якості у галузі. Ми раді, що нам вдалося досягнути домовленостей з АФУ та впевнені, що ця плідна співпраця принесе багато користі як бренду, так і розвитку футзалу в нашій країні», - відзначив директор компанії Джаст Спорт, офіційного представника бренду в Україні, Павло Присяжнюк.

Крім технічної співпраці, АФУ і Select Sport Україна планують організувати низку спільних заходів, направлених на популяризацію футзалу в Україні.

Андрій Гулій, спеціально для Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
2 ХІТ (Київ) 4 9
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 7
4 Продексім (Херсон) 3 7
5 Енергія (Львів) 4 6
6 ІнБев (Житомир) 3 4
7 Сокіл (Хмельницький) 4 3
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 3 1
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!