ПІСЛЯМОВА-18. Огляд окремих ігрових епізодів + ВІДЕО

Комітет арбітражу Асоціації футзалу України пропонує Вашій увазі огляд окремих ігрових епізодів матчів Екстра-ліги та Першої ліги .

«Ураган» Івано-Франківськ  – «Епіцентр К Авангард» Одеса

2  тайм, 32хв.:

Гравець № 7 у білій формі намагався завершити  атаку своєї команди і здійснив удар по м’ячу НОГОЮ, яким вже заволодів РУКАМИ воротар команди суперника у власному штрафному майданчику.

Зафіксувавши порушення  Правила № 12 арбітр покарав команду порушника призначенням штрафного удару. Але варто враховувати, що подібні дії гравця №7 у білій формі, який не думає про безпеку і здоров’я опонента є скоєними в нерозсудливий спосіб і мають бути покарані застосуванням дисциплінарних санкцій у вигляді попередження (ЖК).

«Титан» Покровське  – «Продексім» Херсон 

2  тайм, 29 хв.:

Гравець № 28 у жовтій формі намагаючись зіграти головою вистрибнув вгору і у повітрі зіштовхнувся з воротарем команди суперника,який вже заволодів м’ячем руками у власному штрафному майданчику і внаслідок зіткнення невдало приземлився на паркет.

Зафіксувавши порушення Правила № 12 арбітр покарав команду порушника призначенням штрафного удару. В даній ситуації дії гравця №28 у жовтій формі були скоєні в необачний спосіб, незважаючи на ушкодження воротаря, через невдале приземлення, не мали ознак нерозсудливості, тому не повинні додатково каратися застосуванням дисциплінарних санкцій.

«Сокіл» Хмельницький  – «ХІТ» Київ 

1  тайм, 18 хв.:

Гравець № 2 у малиновій формі, завершуючи атакувальні дії своєї команди дещо відпустив м’яч і намагаючись переступити через воротаря команди суперника,що першим заволодів м’ячем руками у власному штрафному майданчику, зіштовхнувся з ним, внаслідок чого воротар отримав незначне ушкодження.

Арбітрам слід бути уважними до подібних дій гравців щодо воротарів і призначати штрафний удар за порушення Правила № 12Додаткових дисциплінарних санкцій, за подібні дії збоку гравця №2 у малиновій формі, не потребує, адже скоєне в необачний спосіб.

«Ураган» Івано-Франківськ  – «Епіцентр К Авангард» Одеса

1  тайм, 16хв.:

Гравець у червоній формі затримує гравця № 10 команди суперника у білій формі, який здійснивши перехоплення поблизу бічної лінії власної половини майданчика, намагався наздогнати м’яч і розвинути перспективну атаку, яка межує з очевидною гольовою можливістю.

Ця ігрова ситуація щодо оцінки та прийняття рішення є граничною щодо застосування дисциплінарної санкції (жовта/червона картка), тому, керуючись відповідними методичними рекомендаціями та критеріями щодо визначення порушень Правил гри, жовта картка, є прийнятним рішенням арбітрів у цій ситуації.

Перша ліга:

«Віза-Вторма» Івано-Франківськ  – «Ураган-2-КФВ» Івано-Франківськ 

2  тайм, 34хв.:

Атакуючий гравець у білій формі намагався заволодіти м’ячем у штрафному майданчику команди суперника після довгої передачі партнера. Його, стелячись ззаду, збив суперник у червоній формі. Дії гравця у червоній формі, є порушенням Правила № 12, яке карається 6-ти метровим ударомМожливо, невдале розташування арбітрів не дозволило їм правильно оцінити цей ігровий епізод, в якому необхідно було призначити 6-ти метровий удар та винести порушнику попередження (ЖК) за неспортивну поведінку (нерозсудливі дії та ЗПА).

З повагою,

Комітет арбітражу АФУ

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!