Кубок України: призначення арбітрів на другі матчі 1/8 фіналу

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на другі матчі 1/8 фіналу Кубка України, які відбудуться 17-21 січня.

17 січня

«Енергія» (Львів) – «Сокіл» (Хмельницький)
Арбітри: Г. Гора (Київ), М. Слободянюк (Вінниця), І. Якимишин (Львів)
Хронометрист: Я. Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: С. Кравцов (Київ)

«АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) – «Manzana-2» (Київ)
Арбітри: С. Черноусов (Херсон), С. Ключник (Миколаїв), І. Дудінов (Дніпро)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

18 січня

«Продексім» (Херсон) «ХІТ» (Київ)
Арбітри: О. Кухар (Кривий Ріг) Б. Кіндій (Львів), Р. Повх (Херсон)
Хронометрист: Л. Ягупов (Херсон)
Спостерігач арбітражу: С. Стрілецький (Суми)

19 січня

«Титан» (Покровське) «Ураган» (Івано-Франківськ)
Арбітри: Р. Лутій (Київ), І. Якимишин (Львів), І. Андрєєв (Дніпро)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: Ю. Воложенко (Харків)

«RED» (Київ) – «SKIDKA» (Київ)
Арбітри: О. Макаренко, А. Загоруйко (обидва – Житомир), М. Кравченко (Київ)
Хронометрист: С. Величко (Київ)
Спостерігач арбітражу: С. Єщенко (Київська обл.)

20 січня

«Епіцентр К Авангард» (Одеса) – «Кардинал-Рівне» (Рівне)
Арбітри: Ю. Кондратьєв (Київ), А. Духан (Луганськ), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: Р. Проць (Дрогобич)

«Viva Cup» (Харків) – «ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ)
Арбітри: І. Дудінов (Дніпро), Я. Опришко (Кременчук), Є. Диннік (Харків)
Хронометрист: Д. Чумак (Харків)
Спостерігач арбітражу: О. Шабан (Суми) 

21 січня

«Альтернатива» (Київ) – «Катеринославхліб» (Дніпро)
Арбітри: В. Гарасимків (Волинська обл.), Д. Божко (Хмельницький), Д. Трохименко (Київ)
Хронометрист: В. Лозинський (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Маслов (Київська обл.)

Іконка PDFku_1-8_match_2.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!