Перша ліга. Призначення арбітрів на матчі 3 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 3 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Група «Захід»

30 листопада
«Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів)
– «Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 В. Гарасимків (Волинська область), В. Дзюра (Рівне), Я. Сторожук (Львів) ,
Хронометрист: В. Болізюк (Львів)
Спостерігач арбітражу: Ю. Щепанський (Львів)

3 грудня
«Віза-Вторма» (Івано-Франківськ) – «Епіцентр К10» (Івано-Франківськ)
Арбітри:
 Я. Вовчок, П. Липецький (обидва - Івано-Франківськ), В. Гронський (Івано-Франківськ)
Хронометрист: А. Яцурак (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Калічак (Львів)

Група «Схід»

2 грудня
«МКВ» (Одеса) – «СумДУ» (Суми)
Арбітри:
 С. Ключник (Миколаїв), С. Черноусов (Херсон), Є. Гордієнко (Одеса)
Хронометрист: О. Діденко (Одеса)
Спостерігач арбітражу: А. Лютий (Львів) 

3 грудня
«АРПИ Запоріжжя
» (Запоріжжя) – «Дніпро» (Черкаси)
Арбітри:
 Д. Куций (Харків), І. Андрєєв (Дніпро), І. Дудінов (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Бєляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: С. Тулєпов (Кременчук)

Іконка PDFpryznachennya_persha_liga_3_tur.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 14 33
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 15 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 6 18
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 6 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!