Перша ліга: призначення арбітрів на матчі 6 туру

До вашої уваги призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі 6 туру чемпіонату України серед команд Першої ліги.

Група «Схід»

27 грудня

«Дніпро» (Черкаси) – «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.)
Арбітри: М. Кравченко, Д. Андрусь (обидва Київ), О. Гопка (Черкаси)
Хронометрист: В. Урста (Черкаси)
Спостерігач арбітражу: В. Фролов (Київ)

14 січня

«СумДУ» (Суми) – «МКВ» (Одеса)
Арбітри: Д. Трохименко, Д. Каркаєв (обидва Київ), О. Єлшанський (Суми)
Хронометрист: А. Савельєв (Суми)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

Група «Захід»

28 грудня

«Ураган-2 КФВ» (Івано-Франківськ) – «Енергія-2-ЛЮ-Альтернатива» (Львів)
Арбітри: В. Дзюра (Рівне), Орест Дуцяк (Дрогобич), П. Липецький (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Фурман (Чернівці)

«Епіцентр К10» (Івано-Франківськ) – «Віза-Вторма» (Івано-Франківськ)
Арбітри: Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва Львів), П. Липецький (Івано-Франківськ)
Хронометрист: В. Гронський (Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: В. Калічак (Львів)

Іконка PDFpryznachennya_persha_liga_6_tur_nov.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!