"Чорне море" знову не має рівних серед ветеранських команд: підсумки міжнародного турніру в Очакові

З 26 по 29 травня в місті Очаків Миколаївської області відбувся міжнародний турнір серед ветеранських команд! У змаганнях на узбережжі Чорного моря взяли участь наступні команди: 

Вікова категорія 40+ 
1. "Singenta" (Умань)
2. "Вісла" (Миколаїв)
3. "Джулінка"(Вінницька обл.)
4. "Спартак" (Гомель, Білорусь)
5. "Енергодар" (Енергодар)
6. "Володимірівка" (Волинська обл.)
7. "Автомобіліст" (Миколаїв)
8. "Чорне море" (Одеса)
9. "Союз" (Донецька обл.)
10. "Інгулець" (Кривий Ріг)
11. "Глорія" (Одеса)
Вікова категорія 50+ 
1. "Ятрань" (Умань)
2. "Союз" (Донецька обл.)
3. "Енергодар" (Енергодар)
4. "Чорне море (Одеса)

До вашої уваги результати матчів турніру:

Вікова категорія 40+

Джулінка - Енергодар - 0:2
Висла-Ингуець - 7:1
Чорне море - Ятрань - 7:0
Енергодар - Спартак - 4:2
Влолодимірівкм - Вісла - 4:1
Союз - Чорне море  -0:5
Джулінка - Автомобіліст - 1:4   
Глорія - Вісла - 8:1
Очаків - Ятрань -2:3
Автомобіліст - Енергодар - 2:2
Чорне море - Очаків - 4:1

1/4 фіналу
Чорне море - Вісла - 6:1
Володимірівка - Спартак - 5:2
Автомобіліст - Глория - 0:3
Союз - Енергодар -1:2

1/2 фіналу
Володимірівка - Енергодар - 5:2
Чорне море - Глорія - 4:1

Фінал
Чорне море - Володимірівка - 7:2
Переможець турніру - "Чорне море" (Одеса)

Вікова категорія 50+
Чорне море - Singenta - 2:2
Енергодар - Singenta - 0:3
Союз - Чорне море - 1:3
Чорне море - Енергодар - 2:1

Фінал 
Чорне море - Singenta - 1:0
Переможець турніру - "Чорне море" (Одеса)

Прес-служба АФУ

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 15 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 7 21
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 7 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!