Відбірковий турнір на юнацькі Олімпійські ігри. Турнірні таблиці та результати

До вашої уваги підсумкові таблиці та результати усіх матчів відбіркового турніру на юнацькі Олімпійські ігри, які відбудуться з 6 по 18 жовтня 2018 року у Буенос-Айресі.

Хлопці

Група "А"

1 листопада.
Португалія – Угорщина – 8:3
Сербія – УКРАЇНА – 1:5

2 листопада.
УКРАЇНА
 – Португалія – 4:8
Сербія – Угорщина – 4:1

4 листопада.
Угорщина – УКРАЇНА – 4:4
Португалія – Сербія – 15:3

1. Португалія – 9 очок,
2. УКРАЇНА – 4 очки,
3. Сербія – 3 очки,
4. Угорщина – 1 очко.

Група "В"

1 листопада.
Росія – Нідерланди – 7:2
Словаччина – Азербайджан – 12:0

2 листопада.
Азербайджан – Росія – 0:20
Словаччина – Нідерланди – 3:0

4 листопада. 
Нідерланди – Азербайджан – 7:0
Росія – Словаччина – 7:1

1. Росія – 9 очок,
2. Словаччина – 6 очок,
3. Нідерланди – 3 очки,
4. Азербайджан – 0 очок

Група "С"

1 листопада. 
Іспанія – Бельгія – 6:1
Хорватія – Казахстан – 6:0

2 листопада.
Казахстан – Іспанія – 0:13
Хорватія – Бельгія – 3:2

4 листопада. 
Бельгія – Казахстан – 6:4
Іспанія – Хорватія – 4:1

1. Іспанія – 9 очок,
2. Хорватія – 6 очок,
3. Бельгія – 3 очки,
4. Казахстан – 0 очок

Група "D"

1 листопада. 
Словенія –  Чехія – 1:5
Італія – Румунія – 6:1

2 листопада. 
Чехія – Італія –  1:1
Словенія –  Румунія –7:4

4 листопада. 
Румунія –  Чехія – 3:3
Італія – Словенія – 4:1

1. Італія – 7 очок,
2. Чехія – 5 очок,
3. Словенія – 3 очки,
4. Румунія – 1 очко

Дівчата

Група "А"

1 листопада. 
Португалія – УКРАЇНА – 13:1
Італія – Азербайджан –  2:0

2 листопада.
УКРАЇНА 
– Італія – 1:4
Португалія – Азербайджан – 10:0

4 листопада.
Азербайджан – УКРАЇНА – 2:2
Італія – Португалія – 0:8

1. Португалія – 9 очок,
2. Італія – 6 очок,
3. Азербайджан – 1 очко,
4. УКРАЇНА – 1 очко

Група "В"

1 листопада. 
Росія – Румунія – 5:0
Іспанія – Казахстан – 16:1

2 листопада. 
Казахстан – Росія – 0:11
Іспанія – Румунія – 9:1

4 листопада. 
Румунія – Казахстан – 7:0
Росія – Іспанія – 0:5

1. Іспанія – 9 очок,
2. Росія – 6 очок,
3. Румунія – 3 очки,
4. Казахстан – 0 очок

Прес-служба Асоціації футзалу України, за матеріалами сайту FutsalPlanet.com

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 9 25
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 9 22
3 ХІТ (Київ) 9 18
4 ІнБев (Житомир) 9 16
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 9 12
6 Сокіл (Хмельницький) 9 9
7 Енергія (Львів) 9 9
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 8 4
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 9 3
Команда I O
1 Рятувальник (Ромни) 3 9
2 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
3 Володимир (Тиврів) 4 9
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 3 6
5 Продексім-2 (Херсон) 4 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 3 0
7 Черкаси (Черкаси) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!