Сезон 2018/2019 офіційно завершено

15 червня завершився сезон 2018/2019 в Екстра-лізі, який визначив останніх цьогорічних призерів.

Загалом впродовж сезону Асоціацією футзалу України було проведено 42 Всеукраїнських змагання різного рівня, за підсумками яких було визначено володарів золотих, срібних, бронзових медалей, а також кубків та суперкубків. Пропонуємо вашій увазі їхній перелік.

Чемпіони України з футзалу:

«Продексім», м. Херсон (Екстра-ліга);
«Авангард», м. Краматорськ, Донецька обл. (Перша ліга);
«Володимир», смт. Тиврів, Вінницька обл. (Друга ліга);
«ІнБев», м. Житомир (Всеукраїнський фінал АФЛУ);
«IMS-НУХТ», м. Київ (Вища ліга серед жіночих команд);
КДЮСШ «Олімп», м. Славутич, Київська обл. (Перша ліга серед жіночих команд);
НУ «Львівська Політехніка», м. Львів (Чемпіонат України серед студентських команд);
ЗОШ №10, м. Івано-Франківськ (Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України);
«Академія НФК «Ураган», м. Івано-Франківськ (Юнацька Екстра-ліга);
«Ладомир», м. Володимир-Волинський, Волинська обл. (Чемпіонат України серед дівочих команд U-13);
«Ладомир-2», м. Володимир-Волинський, Волинська обл. (Чемпіонат України серед дівочих команд U-15);
ФК «Вінниця», м. Вінниця (Чемпіонат України серед дівочих команд U-17);
«Чорне море», м. Одеса (Чемпіонат України серед ветеранів 40+);
«STAVNI KYIV», м. Южноукраїнськ, Миколаївська обл. (Чемпіонат України серед ветеранів 45+);
«Союз-ХСС», Донецьк-Харків (Чемпіонат України серед ветеранів 50+);
«Ніколь-Технологія», м. Суми (Чемпіонат України серед ветеранів 55+);
«Київ», м. Київ (Чемпіонат України серед ветеранів 60+);
КДЮСШ м. Тернопіль (Чемпіонат України U-13);
«Іллічівець-Продексім», м. Чорноморськ, Одеська обл. (Чемпіонат України U-9, чемпіонат України U-10, чемпіонат України U-11, чемпіонат України U-15);
КІВС «Енергія», м. Львів (Чемпіонат України U-17).


«Продексім» (Херсон) – чемпіон Екстра-ліги


«Авангард» (Краматорськ) – чемпіон Першої ліги


«Володимир» (Тиврів) – чемпіон Другої ліги


«IMS-НУХТ» (Київ) – чемпіон Вищої ліги серед жіночих команд

Срібні призери:

«Ураган», м. Івано-Франківськ (Екстра-ліга);
«Food Centre-СумДУ», м. Суми (Перша ліга);
«Symbol», м. Харків (Друга ліга);
«SKIDKA», м. Київ (Всеукраїнський фінал АФЛУ);
«Tesla», м. Харків (Вища ліга серед жіночих команд);
ДЮСШ ім. Бутовського м. Полтава (Перша ліга серед жіночих команд);
ХНУ ім. Каразіна м. Харків (Чемпіонат України серед студентських команд);
НВК №14, м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл. (Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України);
«Іллічівець-Продексім», м. Чорноморськ, Одеська обл. (Юнацька Екстра-ліга);
ДЮСШ «Легіон-ХХІ-Пантери», м. Київ-Умань (Чемпіонат України серед дівочих команд U-13);
«Ладомир», м. Володимир-Волинський, Волинська обл. (Чемпіонат України серед дівочих команд U-15);
КДЮСШ «Олімп», м. Славутич, Київська обл.(Чемпіонат України серед дівочих команд U-17);
«АРПИ», Донецьк-Запоріжжя. (Чемпіонат України серед ветеранів 40+);
«Чорне море», м. Одеса (Чемпіонат України серед ветеранів 45+);
«Syngenta», м. Умань, Черкаська обл. (Чемпіонат України серед ветеранів 50+);
«Локомотив», Лиман (Чемпіонат України серед ветеранів 55+);
«Ніколь-Технологія», м. Суми (Чемпіонат України серед ветеранів 60+);
«Чайка-ДЮСШ №2», м. Дніпро (Чемпіонат України U-9);
ДЮСШ м. Вугледар, Донецька обл. (Чемпіонат України U-10);
ДЮСШ смт. Маневичі, Волинська обл. (Чемпіонат України U-11);
ДЮСШ №25, м. Київ (Чемпіонат України U-13);
«Академія НФК «Ураган», м. Івано-Франківськ (Чемпіонат України U-15);
КЗ ДЮСШ Сумської районної ради, Сумська обл. (Чемпіонат України U-17).

Бронзові призери:

«ХІТ», м. Київ (Екстра-ліга);
«Ураган-2-КФВ», м. Івано-Франківськ (Перша ліга);
«Галицька Здоба», м. Львів (Друга ліга);
«Володимир», смт. Тиврів, Вінницька обл. (Всеукраїнський фінал АФЛУ);
«Надія», с. Хорів, Волинська обл. (Всеукраїнський фінал АФЛУ);
«Будстар-НПУ», м. Київ (Вища ліга серед жіночих команд);
«Tesla-2», м. Харків (Перша ліга серед жіночих команд);
НУХТ, м. Київ (Чемпіонат України серед студентських команд);
ЗОШ №4», м. Первомайськ, Миколаївська обл. (Всеукраїнський фінал Шкільної футзальної ліги України);
«Кардинал-ДЮСШ №4», м. Рівне (Юнацька Екстра-ліга);
ДЮСШ смт. Маневичі, Волинська обл. (Чемпіонат України серед дівочих команд U-13);
Збірна Харківської області (Чемпіонат України серед дівочих команд U-15);
КДЮСШ ім. Маміашвілі, м. Конотоп, Сумська обл.(Чемпіонат України серед дівочих команд U-17);
«ТВД», м. Львів (Чемпіонат України серед ветеранів 40+);
«Полісся», м. Житомир (Чемпіонат України серед ветеранів 45+);
«Локомотив», м. Лиман, Донецька обл. (Чемпіонат України серед ветеранів 50+);
«Фортеця», м. Кам’янець-Подільський, Хмельницька обл. (Чемпіонат України серед ветеранів 55+);
«Комунар», м. Харків (Чемпіонат України серед ветеранів 55+);
«Академія НФК «Ураган», м. Івано-Франківськ (Чемпіонат України U-9);
ДЮСШ №25, м. Київ (Чемпіонат України U-10);
ДЮСШ №7-«Волна», м. Харків (Чемпіонат України U-11);
«Гопри-Продексім», м. Гола Пристань, Херсонська обл. (Чемпіонат України U-13);
ДЮСШ м. Роздільна, Одеська обл. (Чемпіонат України U-15);
ДЮСШ «Юність», м. Лозова, Харківська обл. (Чемпіонат України U-17)

Володарі Кубків з футзалу:

«Ураган» м. Івано-Франківськ (Кубок України, Кубок Ліги);
«Енергія», м. Житомир (Кубок Регіонів АФЛУ);
«Ладомир», м. Володимир-Волинський, Волинська обл. (Кубок України серед жіночих команд);
НПУ ім. Драгоманова, м. Київ (Кубок України серед жіночих студентських команд)
Збірна Південної конференції (Кубок Конференцій U-13);
Збірна Західної конференції (Кубок Конференцій U-15);
«Чорне море», м. Одеса (Кубок України серед ветеранів 40+);
«STAVNI», м. Київ (Кубок України серед ветеранів 45+);
«Ветеран Умащини», Уманський район (Кубок України серед ветеранів 50+);
«Київ», м. Київ (Кубок України серед ветеранів 55+);
«Комунар», м. Харків (Кубок України серед ветеранів 60+);
ДЮФК «Фортуна», м. Христинівка, Черкаська обл. (Кубок України U-10);
ЗОШ №10, м. Івано-Франківськ (Кубок України U-11);
Збірна Південного регіону (Кубок України U-12);
«Буковина-06», м. Чернівці (Кубок України U-13);
КІВС «Енергія», м. Львів (Кубок України U-14, Кубок України U-17)
«Іллічівець-Продексім», м. Чорноморськ, Одеська обл. (Кубок України U-15);


«Ураган» (Івано-Франківськ) – володар Кубка України


«Ураган» (Івано-Франківськ) – володар Кубка ліги


«Ладомир» (Володимир-Волинський) – володар Кубка України серед жіночих команд

Володарі Суперкубків України з футзалу:


«Енергія», м. Львів (Суперкубок України);


«IMS-НУХТ», м. Київ (Суперкубок України серед жіночих команд)

Впродовж календарного сезону було організовано і проведено 20 навчально-тренувальних зборів та 56 матчів збірних усіх рівнів.


Юнацька збірна України – переможець групи 4 Основного раунду Євро-2019


Чоловіча студентська збірна України – бронзовий призер чемпіонату світу-2018


 Жіноча студентська збірна України – срібний призер чемпіонату світу-2018


Національна жіноча збірна України – учасник Фіналу Чотирьох Євро-2019

Найкращі гравці та тренери

За рішенням дирекції АФУ було визначено номінантів Другої ліги:

Найкращий воротар:
Артем Тарасов («Symbol», м. Харків)

Найкращий бомбардир:
Юрій Онищук («Володимир», смт. Тиврів, Вінницька обл.)

Найкращий гравець:
Владислав Васалатій («Володимир», смт. Тиврів, Вінницька обл.)

За підсумком голосування головних тренерів команд-учасниць було визначено номінантів Першої ліги:

Найкращий воротар:

Тарас Левандівський («Ураган-2-КФВ», м. Івано-Франківськ)

Найкращий бомбардир:


Володимир Щербаков («Епіцентр К-Таїрова», м. Одеса)

Найкращий гравець:


Руслан Острога («Food Centre-СумДУ», м. Суми)

Найкращий молодий гравець:


Владислав Завертаний («Ураган-2-КФВ», м. Івано-Франківськ)

Найкращий тренер:


Олександр Хурсов («Авангард», м. Краматорськ, Донецька обл.)

За підсумком голосування головних тренерів команд-учасниць було визначено номінантів Вищої ліги серед жіночих команд:

Найкращий воротар:

Вікторія Сагайдачна («Tesla», м. Харків)

Найкращий бомбардир:


Вікторія Гірин («Ладомир», м. Володимир-Волинський, Волинська обл.)

Найкращий гравець:


Юлія Титова («Tesla», м. Харків)

Найкращий тренер:


Тарас Шпичка («IMS-НУХТ», м. Київ)

За підсумком голосування головних тренерів команд-учасниць було визначено номінантів Екстра-ліги:

Найкращий воротар:


Володимир Кардаш («Ураган», м. Івано-Франківськ)

Найкращий бомбардир:


Артем Фаренюк («Ураган», м. Івано-Франківськ)

Найкращий гравець:


Петро Шотурма («Продексім», м. Херсон)

Найкращий молодий гравець:


Віталій Радевич («Енергія», м. Львів)

Найкращий тренер:


Хаві Родрігес («Продексім», м. Херсон)

Найкращими гравцями кожного місяця виконавчою дирекцією АФУ було визнано таких футзалістів.

Перша ліга

Найкращий гравець жовтня:
Андрій Сімка («Віза-Вторма», м. Івано-Франківськ)

Найкращий гравець листопада:
Євген Юнаков («Авангард», м. Краматорськ, Донецька обл.)

Найкращий гравець грудня:
Максим Мисловський («Food Centre-СумДУ», м. Суми)

Найкращий гравець січня:
Руслан Острога ( «Food Centre-СумДУ», м. Суми)

Найкращий гравець лютого:
Дмитро Ігумнов ( «Food Centre-СумДУ», м. Суми)

Найкращий гравець березня:
Сергій Степаненко («Атлетик», м. Бровари, Київська обл.)

Найкращий гравець квітня:
Владислав Завертаний ( «Ураган-2-КФВ», м. Івано-Франківськ)

Екстра-ліга

Найкращий гравець вересня:
Петро Шотурма («Продексім», м. Херсон)

Найкращий гравець жовтня:
Олександр Педяш («ХІТ», м. Київ)

Найкращий гравець листопада:
Ігор Салтанов («Кардинал-Рівне», м. Рівне)

Найкращий гравець грудня:
Микола Микитюк («Ураган», м. Івано-Франківськ)

Найкращий гравець січня:
Артем Фаренюк («Ураган», м. Івано-Франківськ)

Найкращий гравець лютого:
Микола Білоцерківець («Продексім», м. Херсон)

Найкращий гравець березня:
Володимир Кардаш («Ураган», м. Івано-Франківськ)

Найкращий гравець квітня:
Ігор Корсун («Продексім», м. Херсон)

Найкращий гравець травня:
Даниїл Абакшин («Ураган», м. Івано-Франківськ)

Бажаємо всім учасникам змагань вдалого відпочинку! До зустрічі у новому сезоні!

Прес-служби Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!