Асоціація футзалу України і компанія Select Sport продовжують крокувати разом

Данська компанія Select Sport продовжила спонсорську угоду з Асоціацією футзалу України. Нова угода про співпрацю включає три сезони – 2018/2019, 2019/2020 і 2020/2021 рр.

Select Sport продовжить поставляти м’ячі для усіх видів всеукраїнських змагань, що проводитимуться під егідою АФУ. Широкий асортимент футзальної лінійки данського виробника дозволяє підібрати відповідний м’яч для будь-якої вікової категорії спортсменів, тому це має сприяти кращій підготовці майбутнього поповнення. У новому сезоні топовий м’яч Select Futsal Super, який є офіційним м’ячем чемпіонату України і національної збірної, отримає оновлений дизайн для поліпшеної видимості і швидкої реакції гравців. Але головний сюрприз очікуватиме аматорів. Завдяки плідній спільній роботі компанії Select Sport і АФУ офіційний м’яч Аматорської футзальної ліги України Select Futsal Tornado отримав не тільки оновлений дизайн, а й певні конструктивні зміни. Завдяки ним він отримав сертифікат FIFA Quality PRO як і топовий Select Futsal Super.

Сергій Владико, президент АФУ

– Ми пишаємося співпрацею з одним з найкращих спортивних брендів і цінуємо нашого партнера. З роками співпраця стає більш глибшою в контексті виконання зобов’язань обома сторонами. Ми зі свого боку даємо можливість більш якісних рекламних проявів нашого партнера на різних ресурсах і носіях, а компанія Select закриває більшість потреб українського футзалу в м’ячах, особливо у частині дитячо-юнацького і аматорського футзалу. Тому ми залюбки перепідписуємо цей контракт і впевнені в отриманні обопільної вигоди від цієї співпраці

Павло Присяжнюк, директор компанії Select Sport Україна

– Компанія Select Sport є давнім і надійним партнером Асоціації футзалу України, і якісно та в повному обсязі виконує зобов’язання по контракту. Крім того, наша співпраця не обмежилася лише спонсорською підтримкою, а ще й привела до створення нового м’яча для потреб вітчизняного футзалу – Select Tornado FIFA Quality PRO. Цей контракт є чудовим продовженням нашої тривалої роботи в плані розвитку спорту в Україні. АФУ розвиває футзал у багатьох напрямках і ми раді, що завдяки цьому контракту можемо підтримувати цей вид спорту в Україні комплексно – починаючи від дітей і ветеранів, закінчуючи професійними клубами і національними збірними. Ми пишаємося співпрацею з Асоціацією і сподіваємося, що вона принесе спортсменам і уболівальникам нові перемоги.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!