Кубок ліги: призначення арбітрів на матчі другого туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі другого туру Кубка ліги.

Група А

26 жовтня

«Кардинал-Рівне» (Рівне) – «Епіцентр К-Авангард» (Одеса)
Арбітри:
 Я. Сторожук, В. Болізюк (обидва – Львів), В. Дзюра (Рівне)
Хронометрист: В. Самков (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

27 жовтня

«Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – «Продексім» (Херсон)
Арбітри:
 О. Хомич (Луцьк), В. Дзюра, В. Самков (обидва – Рівне)
Хронометрист: В. Засмаржук (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

28 жовтня

«Сокіл» (Хмельницький) – «Продексім» (Херсон)
Арбітри:
 В. Дзюра (Рівне), В. Гарасимків (Ковель), В. Самков (Рівне)
Хронометрист: В. Засмаржук (Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

Група В

26 жовтня

«ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ) – «Енергія» (Львів) 
Арбітри:
 С. Подворний (Хмельницький), С. Федорченко (Київ), А. Загоруйко (Житомир)
Хронометрист: М. Подраний (Житомир)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

27 жовтня

«АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) – «Енергія» (Львів) 
Арбітри:
 О. Макаренко (Радомишль), С. Подворний (Хмельницький), А. Загоруйко (Житомир)
Хронометрист: М. Подраний (Житомир)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «ХІТ» (Київ) 
Арбітри:
 М. Подраний, А. Загоруйко (обидва – Житомир), С. Подворний (Хмельницький)
Хронометрист: О. Макаренко (Радомишль)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

28 жовтня

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) 
Арбітри:
 М. Подраний, А. Загоруйко (обидва – Житомир), О. Макаренко (Радомишль)
Хронометрист: С. Подворний (Хмельницький)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

«ХІТ» (Київ) – «ІнБев/НПУ» (Житомир-Київ)
Арбітри:
 С. Подворний (Хмельницький), О. Макаренко (Радомишль), М. Подраний (Житомир)
Хронометрист: А. Загоруйко (Житомир)
Спостерігач арбітражу: В. Олійник (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!