Кубок ліги: призначення арбітрів на матчі Фіналу Восьми

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб на матчі Фіналу Восьми Кубка ліги.

30 листопада

1/4 фіналу

«Продексім» (Херсон) – «ХІТ» (Київ) 
Арбітри:
 Д. Куций (Харків), М. Нечипуренко (Кривий Ріг), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

«Енергія» (Львів) – «Кардинал-Рівне» (Рівне) 
Арбітри:
 Є. Диннік, А. Швець (обидва  Харків), М. Нечипуренко (Кривий Ріг)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

«Епіцентр К-Авангард» (Одеса) – «АРПИ Запоріжжя» (Запорізька обл.) 
Арбітри:
 Ю. Кондратьєв (Київ), Д. Дудка (Київська обл.), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

«Ураган» (Івано-Франківськ) – «Сокіл» (Хмельницький) 
Арбітри:
 А. Ноєв (Запоріжжя), І. Дудінов (Дніпро), Ю. Кондратьєв (Київ)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

1 грудня

1/2 фіналу

Переможець пари 1 – Переможець пари 2
Арбітри:
 Я. Вовчок (Івано-Франківськ), Д. Куций (Харків), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

Переможець пари 4 – Переможець пари 3
Арбітри:
 Є. Диннік, А. Швець (обидва  Харків), А. Ноєв (Запоріжжя)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

2 грудня

Матч за 3 місце

Арбітри: Я. Вовчок (Івано-Франківськ), А. Ноєв (Запоріжжя), Є. Гордієнко (Одеса), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

Фінал

Арбітри: Я. Вовчок (Івано-Франківськ), А. Ноєв (Запоріжжя), Є. Гордієнко (Одеса), Д. Куций (Харків)
Хронометрист: В. Біляєв (Запоріжжя)
Спостерігач арбітражу: О. Іванов (Дніпро)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!