Кубок України (U-13). Результати першого ігрового дня + відеотрансляція другого

В Івано-Франківську триває Кубок України серед юнаків 2004-2005 років народження. До вашої уваги результати першого ігрового дня та відеотрансляція поєдинків поєдинків другого дня.

Відеотрансляція матчів другого ігрового дня:

 

Результати матчів першого ігрового дня:

Група «А»

12 лютого

13.00  ДЮСШ №25 - ДЮФК «Надія Прикарпаття» - 0:20

14.00  ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал» - «СТЕМ» - 0:8

13 лютого

10.00   «СТЕМ» - ДЮСШ №25

11.00  ДЮФК «Надія Прикарпаття» - ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал»

14.00  ДЮСШ №25 - ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал»

15.00 «СТЕМ» - ДЮФК «Надія Прикарпаття»

1

ДЮСШ №25

м. Київ

 

 

 

0:20

0

20

0

4

2

ДЮСШ «Енергія-Інтер Футзал»

м. Львів

 

 

0:8

 

0

8

0

3

3

«СТЕМ»

м. Приазоське

 

8:0

 

 

8

0

3

2

4

ДЮФК «Надія Прикарпаття»

м. Івано-Франківськ

20:0

 

 

 

20

0

3

1

Група «Б»

12 лютого

15.00  «ЗОШ №10» -  ФСК «Іллічівець»  - 1:2

16.00  ФК «Гопри» - «Legion XXI» - 8:2

13 лютого

12.00  «Legion XXI» - «ЗОШ №10»

13.00  ФСК «Іллічівець» - ФК «Гопри»

15.00  «Legion XXI» -  ФСК «Іллічівець»

16.00  «ЗОШ №10» - ФК «Гопри»

№ з/п

Команда

1

2

3

4

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

«ЗОШ №10»

м. Івано-Франківськ

 

 

 

1:2

1

2

0

3

2

ФК «Гопри»

м. Гола Пристань

 

 

8:2

 

8

2

3

1

3

«Legion XXI»

м. Київ

 

2:8

 

 

2

8

0

4

4

ФСК «Іллічівець»

м. Чорноморськ

2:1

 

 

 

2

1

3

2

Група «В»

12 лютого

14.00  ДЮСШ «Патріот» - ДЮСШ №25-«Legion XXI»  - 4:6

13 лютого

08.00  ДЮФК «Фортуна» - ДЮСШ «Патріот»

13.00  ДЮСШ №25-«Legion XXI» - ДЮФК «Фортуна»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ №25-«Legion XXI» м. Київ

 

 

6:4

6

4

3

1

2

ДЮФК «Фортуна»

м. Христинівка

0

 

0

0

0

0

2

3

ДЮСШ «Патріот»

м. Тульчин

4:6

 

 

4

6

0

3

Група «Г»

12 лютого

13.00  «Академія НФК «Ураган» - ДЮСШ «Окни» - 4:4 (після с.п. 2:3)

13 лютого

09.00  ДЮСШ «Окни» - ДЮСШ «Олімп»

14.00  ДЮСШ «Олімп» -  «Академія НФК «Ураган»

№ з/п

Команда

1

2

3

М’ячі

Очки

Місце

З

П

1

ДЮСШ «Олімп»

м. Сміла

 

0

0

0

0

0

3

2

«Академія НФК «Ураган» м. Івано-Франківськ

 

 

4:4

4

4

1

2

3

ДЮСШ «Окни»

м. Окни

 

4:4

 

4

4

2

1

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 2 6
2 Титан (Покровське) 1 1
3 ХІТ (Київ) 1 1
4 Енергія (Львів) 2 0

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!