Матч зірок-2019 відбудеться у Рівному

Цьогоріч зіркове протистояння відбудеться у рівненській ДЮСШ №4. Другий за ліком Матч зірок запланований на 23 грудня.

Склади конференцій, з яких будуть сформовані збірні команди (10 універсалів та 2 воротарі) виглядають таким чином:

Конференція №1: «Енергія» (Львів), «ІнБев» (Житомир), «Кардинал-Рівне» (Рівне), «Ураган» (Івано-Франківськ)

Конференція №2: «Епіцентр К-Авангард» (Одеса), «Продексім» (Херсон), «Сокіл» (Хмельницький), «ХІТ» (Київ), «Food Centre-СумДУ» (Суми)

Принципи формування складу учасників та їхнього відбору:

1) до 15 листопада головні тренери клубів-учасників Favbet Екстра-ліги визначатимуть по 3 універсали з кожної команди;

2) 10 універсалів, які наберуть найбільшу кількість балів під час голосування тренерів, сформують команду конкретної конференції;

3) з 15 по 20 листопада президенти клубів-учасників Favbet Екстра-ліги обиратимуть головного тренера серед представників своєї конференції (без можливості вибору головного тренера своєї команди);

4) з 20 по 25 листопада головні тренери збірних команд обиратимуть двох голкіперів серед числа представників своєї конференції;

5) з 25 листопада по 20 грудня вболівальники формуватимуть ігрові четвірки у збірних командах кожної з конференцій.

Додамо, що цьогоріч буде змінено формат матчу, а також розширено програму заходів. Зокрема, заплановано ще більше різноманітних конкурсів за участі гравців, а також низку активностей серед вболівальників, які будуть проведені за підтримки титульного партнера Матчу зірок-2019 – компанії «Favbet».

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!