Матч зірок: визначено склади команд

Головні тренери команд визначилися зі складами команд на Матч зірок, який відбудеться у Львові 27 грудня.

Збірна «Півдня»:

Воротарі: Володимир Кардаш («Ураган»), Андрій Мельник («Титан»)

Універсали: Микола Микитюк, Артем Фаренюк, Андрій Федюк (всі - «Ураган»), В'ячеслав Чуднов, Михайло Волянюк, Петро Шотурма (всі - «Продексім»), Коллінс Йапарама («АРПИ Запоріжжя»), Олексій Бондаренко, Руслан Остапчук (обидва - «Епіцентр К-Авангард»), Олег Єрьомін («Титан»)

Головний тренер: Максим Павленко

Збірна «Півночі»:

Воротарі: Євген Іваняк («ХІТ»), Андрій Пітуля («Енергія»)

Універсали: Олександр Педяш, Орест Боргун (обидва - «ХІТ»), Максим Мануйленко, Ігор Салтанов, Віктор Кравцов (всі - «Кардинал-Рівне»), Степан Струк, Тарас Кузь, Віталій Радевич (всі - «Енергія»), Андрій Хамдамов («Сокіл»), Максим Войток («ІнБев/НПУ»)

Головний тренер: Валерій Легчанов

Зазначимо, що Матч зірок відбудеться у палаці спорту «Галичина». Початок о 18:30. Вхід вільний. Для тих, хто не зможе побачити цю подію наживо канал «XSPORT» транслюватиме її у прямому ефірі.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!