«Odessa Open Cup-2018». Volume 2. LIVE

Пропонуємо вашій увазі розклад трансляцій турніру «Odessa Open Cup-2018». Volume 2.

8:20. Група H «Кодима» (Одеса) - «Ковальська» (Київ)
9:00. Група G «Food-Centre» (Суми) - «Cogniance» (Київ)
9:40. Група H «Ковальська» (Київ) - «UnReal» (Одеса)
10:20. Група G «Manzana-2» (Київ) - «Food-Centre» (Суми)
11:00. Група H «Юрінновація» (Київ) - «Кодима» (Одеса)
11:40. Група G «Cogniance» (Київ) - «Manzana-2» (Київ)
12:20. Група H «Ковальська» (Київ) - «Юрінновація» (Київ)
13:00. Група I «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) - «KIA-SPORT» (Київ)
13:40. Група J «Епіцентр К-Таїрова» (Одеса) - «Агромат» (Київ)
14:20. Група I «Конструктив» (Київ) - «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ)
15:00. Група J «Антарес» (Київ) - «Епіцентр К-Таїрова» (Одеса)
15:40. Група I «KIA-SPORT» (Київ) - «Конструктив» (Київ)
16:20. Група J «Агромат» (Київ) - «Антарес» (Київ)
17:00. Група K «RED» (Київ) - «Володимир» (Тиврів)
17:40. Група L «Продексім-2» (Херсон) - «BudmonsteR-AKVILON» (Київ)
18:20. Група K «Django Stars» (Київ) - «RED» (Київ)
19:00. Група L «АБтП» (Київ) - «Продексім-2» (Херсон)
19:40. Група K «Володимир» (Тиврів) - «Django Stars» (Київ)
20:20. Група L «BudmonsteR-AKVILON» (Київ) - «АБтП» (Київ)
21:00. Група H «UnReal» (Одеса) - «Юрінновація» (Київ)

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 16
2 ХІТ (Київ) 6 15
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 6 10
6 Сокіл (Хмельницький) 6 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 7 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 6 1
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 3 9
2 Рятувальник (Ромни) 1 3
3 Володимир (Тиврів) 2 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 2 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 2 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!