«Odessa Open Cup-2018». Volume 2. Підсумки стартових матчів

До вашої уваги підсумки стартових поєдинків турніру «Odessa Open Cup-2018». Volume 2.

26.07. 18:50. Група H. «UnReal» (Одеса) - «Кодима» (Одеса) - 0:0

8:20. Група H. «Кодима» (Одеса) - «Ковальська» (Київ)
Голи: Похлебін Б. (20) - Кузьмін (25)

9:00. Група G. «Food-Centre» (Суми) - «Cogniance» (Київ) - 3:1
Голи:
Велієв (2), Сорока (10), Ігумнов (12) - Приходько (25)

9:40. Група H. «Ковальська» (Київ) - «UnReal» (Одеса) - 0:3
Голи:
Плащун (10), Пронін (28, 30)

10:20. Група G. «Manzana-2» (Київ) - «Food-Centre» (Суми) - 1:1
Голи:
Бондарчук (29) - Ігумнов (5)

11:00. Група H. «Юрінновація» (Київ) - «Кодима» (Одеса) - 0:4
Голи:
Похлебін Б. (4, 10), Жадан (24), Козик (30)

11:40. Група G. «Cogniance» (Київ) - «Manzana-2» (Київ) - 0:3
Голи:
Ковбаса (3), Потапов (19, 28)

12:20. Група H. «Ковальська» (Київ) - «Юрінновація» (Київ)
Голи:
Дунаєвський (12), Шаповал (15) - Грищенко (8), Янковий (19), Ботик (29)

13:00. Група I. «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) - «KIA-SPORT» (Київ) - 7:0
Голи:
Степаненко (8, 29), Заяць (9), Кодацький (12), Крошан (13), Кібиш (26), Макеєв (28)

13:40. Група J. «Епіцентр К-Таїрова» (Одеса) - «Агромат» (Київ) - 3:0
Голи:
Калмацуй (27), Лоскутов (29), Михальчук (30)

14:20. Група I «Конструктив» (Київ) - «STAVNI KYIV» (Южноукраїнськ) - 0:5
Голи:
Кібиш (5, 23), Макеєв (12), Степаненко (18), Заяць (30)

15:00. Група J. «Антарес» (Київ) - «Епіцентр К-Таїрова» (Одеса) - 2:4
Голи:
Кульгук (13, 18) - Варвонець (1, 9), Шамотій (3), Михальчук (7)

15:40. Група I. «KIA-SPORT» (Київ) - «Конструктив» (Київ) - 1:11
Голи:
Прилипко (8) - Агеєв (3, 21), Іванюк (8), Ятченко (9, 9), Любий (13), Капустін (14), Осоковський (15, 24, 27), Корнев (16)

16:20. Група J. «Агромат» (Київ) - «Антарес» (Київ) - 3:6
Голи:
Мар'євич (19, 25), Чернишин (27) - Каминін (8), Демчук (11), Сушко (12, 27), Стужук (23, АГ), Кульгук (28)

17:00. Група K. «RED» (Київ) - «Володимир» (Тиврів) - 0:2
Голи:
Лясковський (21), Долгорук (30)

17:40. Група L. «Продексім-2» (Херсон) - «BudmonsteR-AKVILON» (Київ) - 1:1
Голи:
Демиденко (30, АГ) - Химяк (30)

18:20. Група K. «Django Stars» (Київ) - «RED» (Київ) - 2:1
Голи:
Лебідь (3), Цибка (7) - Саківський (7)

19:00. Група L. «АБтП» (Київ) - «Продексім-2» (Херсон) - 0:1
Голи:
Белан (27)

19:40. Група K. «Володимир» (Тиврів) - «Django Stars» (Київ) - 5:1
Голи:
Лясковський (2), Циня (12), Горпинич (22), Васалтій (30), Санчес (30) - Дорошенко (14)

20:20. Група L. «BudmonsteR-AKVILON» (Київ) - «АБтП» (Київ) - 2:2
Голи: Куликов (2), Демиденко (19) -
Синящик (27, пен), Конопчук (28, АГ)

21:00. Група H. «UnReal» (Одеса) - «Юрінновація» (Київ) - 4:1
Голи:
Захарян (2), Савенко (10), Пронін (30), Гирля (30) - Грачов (28)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Офіційний сайт АФЛУ

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!