Офіційно: «XSPORT» – генеральний медіа-партнер АФУ

Асоціація футзалу України та телеканал «XSPORT» уклали Меморандум про співпрацю, домовившись про телевізійний та інтернет-показ спортивних подій, що проводяться під егідою АФУ: чемпіонат, Кубок та Суперкубок України з футзалу, а також міжнародні товариські матчі збірних команд України.

«XSPORT» сприятиме медійній підтримці національних та міжнародних спортивних заходів за участі національних футзальних збірних, а також проведенню телевізійних та інтернет-трансляцій. Крім цього, «XSPORT» висвітлюватиме футзальні події на інтернет-порталі XSPORT.ua та на власних сторінках у соціальних мережах.

Також на телеканалі генерального медіа партнера АФУ виходитиме щотижнева оглядово-аналітична програма «Екстра-Футзал», трансляція якої здійснюватиметься кожного вівторка о 22.00. Сторони будуть вести спільну роботу щодо популяризації всього українського футзалу.

На сьогоднішній день «XSPORT» є єдиним загальнодоступним всеукраїнським телеканалом, який спеціалізується на спортивній тематиці та професійно висвітлює національні та міжнародні спортивні заходи.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!