Олександр Бондар продовжить свою кар'єру в польському Рекорді

Кращий бомбардир і кращий легіонер двох останніх чемпіонатів Польщі з футзалу Олександр Бондар в наступному сезоні буде виступати за команду «Рекорд» з Бєльсько-Бяли, яка в минулому році в чемпіонаті Экстракласи фінішувала на третьому місці. Таким чином, Олександр Бондар возз'єднається зі своїм колишнім партнером по припинила існування команді «Вісла Кракбет» Романом Вахулой – саме в цій команді Бондар і Вахула в 2015 році стали чемпіонами Польщі.

Якщо в 2015 році Олександр Бондар став кращим голеадором в Экстракласі з 28-ма голами, то в 2016-му, вже у складі «Ред Девілс» (Хойніце), забив у ворота суперників 31 м'яч. Цікаво, що «Рекорд» знаходився в числі самих «улюблених» команд Олександра. За два роки в чемпіонаті і кубку він «відвантажив» «рекордистам» 13 м'ячів – 7, граючи за «Вісли Кракбет», і 6, граючи за «Ред Девілс».

Варто додати, що з нового сезону в Польщі посилюється ліміт на футболістів з країн, що не входять в Євросоюз. Таким було рішення Польського футбольного союзу. Тепер їх у футзальних команд може бути не більше двох, так що, багатьом клубам довелося переглянути свою політику щодо легіонерів і відмовитися від послуг українських футзалістів.

Sport.ua

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!