Павло Некрасов: «Локомотив» шукає можливість грати у Першій лізі»

Нещодавно Екстра-ліга втратила одного з кращих своїх учасників і багаторазового чемпіона України - харківський «Локомотив». Залізничники вже розпустили команду і офіційно знялися з Вищої ліги. Втім, «Локо» не вмирає і сподівається пережити важкі часи в Першій лізі, зберігаючи свій загальний образ.

«Як вже було сказано раніше на клубному офіційному сайті, «Локомотив» знімається з Екстра-ліги, а всі гравці і тренери з 1 липня стали вільними агентами, - підтвердив у розмові з сайтом Sport Arena віце-президент харків'ян Павло Некрасов. - Але клуб не розформовується і продовжує існувати, просто не буде грати в Екстра-лізі».

«Чи буде «Локомотив» у Першій лізі? Ми вишукуємо можливості для цього. Але, звісно, всім футболістам, які грали в Екстра-лізі, надано статус вільних агентів і можливість спокійно вибирати собі команду, якщо у них є варіанти. Ми ж на даний момент шукаємо можливість грати в будь-яких турнірах під егідою АФУ. Однак, поки говорити конкретно про це рано ».

«Вся колишня клубна інфраструктура залишається в розпорядженні «Локомотива». Дай Бог, будемо працювати далі в повноцінному режимі, займатися з дітьми і, можливо, вже в найближчому майбутньому повернемося в Екстра-ліги».

Ще місяць тому стало відомо, що над «Локомотивом» нависла загроза зникнення, а пізніше інформація підтвердилася наданням всім гравцям і тренерам статусу вільних агентів. Хоча «Локомотив» не поспішав зніматися з Екстра-ліги, маючи певні надії на порятунок, але 12 липня всі-таки офіційно покинув чемпіонат.

За матеріалами сайту Sport Arena
Фото: Sport.ua

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!