Президент ФФУ Андрій Павелко отримав місце Александера Чеферіна в Юридичному комітеті УЄФА

Андрій Павелко обраний заступником голови Юридичного комітету УЄФА. Призначення відбулось за підсумками голосування членів Виконкому УЄФА.

Таким чином, Павелко на найближчі чотири роки ввійшов до керівництва одного з ключових комітетів Європейської футбольної асоціації. Аналогічну посаду в Юридичному комітеті до 2016 року обіймав діючий Президент УЄФА Александер Чеферін.

Серед функцій Юридичного комітету УЄФА – юридична робота над Статутом та регламентами УЄФА та її членів, аналіз національних та європейських законів, що впливають на розвиток спорту та футболу, юридичні консультації щодо всіх процесів, які стосуються УЄФА, та інші.

Нагадаємо, що 11 травня на 67-му Конгресі ФІФА в Бахрейні Андрій Павелко був обраний членом Дисциплінарного комітету Міжнародної федерації футболу. До того моменту цю позицію займав теж Александер Чеферін.

Після призначення Андрій Павелко дав офіційному сайту ФФУ коротке інтерв’ю.

- Андріє Васильовичу, вітаємо вас із новим призначенням! Яку користь ця подія може принести українському футболу?
- Наша країна поки що молода у футбольному сенсі. Нам дуже потрібен досвід провідних світових організацій та спеціалістів щодо реформування вітчизняного футболу та управління ним. Моя робота в Юридичному комітеті УЄФА – це прямий доступ до найсучасніших знань та практик, які я, безперечно, принесу до України. Для мене це велика відповідальність, особливо з урахуванням того, що тільки рік тому на цій посаді працював Александер Чеферін.

- Чому саме Юридичній комітет?
- По-перше, я юрист за освітою. Профільна освіта – обов’язкова умова для діяльності в Юридичному комітеті УЄФА. По-друге, Юридичний комітет УЄФА ретельно вивчає «спортивні» закони європейських країн та Євросоюзу, а я маю безпосереднє відношення до роботи над українським законодавством. Це чудова нагода ще глибше розібратись у тому, як побудовано державне регулювання спорту у різних країнах та отримати багато нових ідей.

- За останні три тижні ви отримали вже другу посаду в керівних органах світового футболу…
- Питання не у кількості. ФФУ є надійним партнером УЄФА та ФІФА. Реформування українського футболу відбувається на очах керівників цих поважних організацій. Вважаю, що така довіра – результат високої оцінки діяльності ФФУ в останні роки. Ми пишаємось цією довірою, розуміємо всю відповідальність та обов’язково продовжимо приносити користь українському та світовому футболу. Впевнений, в України чудове футбольне майбутнє і наше завдання – якомога швидше його наблизити.

За матеріалами офіційного сайту Федерації футболу України  
Фото: Павло Кубанов

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 33
2 Продексім (Херсон) 16 31
3 ХІТ (Київ) 16 27
4 Енергія (Львів) 17 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 16
6 Титан (Покровське) 17 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!