Сергій Владико та Володимир Гримайло відвідали Вінницю з робочою поїздкою + ВІДЕО

Минулої п'ятниці до Вінниці завітали Президент Асоціації футзалу України Сергій Владико та віце-президент АФУ Володимир Гримайло.

Під час проведення круглого столу, який відвідали вінницькі високопосадовці, було обговорено низку важливих питань розвитку футзалу у державі.

Зокрема, голова Вінницької обласної Асоціації футзалу Дмитро Руденко поінформував присутніх про розбудову Асоціації, необхідність побудови роботи від найменшого віку до команд майстрів. У Вінниці, окрім системного проведення змагань, підготовлено двох тренерів юнацьких збірних: В’ячеслава Обезюка та Олександра Самолюка, підготовлено гравця юнацької збірної України Білецького, а матчі української Екстра-ліги обслуговують Олександр Сидорук та Максим Слободянюк.

Президент Асоціації футзалу України Сергій Владико позитивно відзначив діяльність Вінницької обласної Асоціації футзалу та якість її роботи. Він наголосив на необхідності розвитку спортивної інфраструктури міста та області. Також Сергій Владико відзначив Подякою за внесок у розвиток футзалу заступника голови Вінницької ОДА Олександра Крученюка, голову ФСТ "Динамо", генерала Юрія Педоса, керманича міського спорту Сергія Краєвського.

У своєму виступі Олександр Крученюк подякував гостям з Києва за високу оцінку роботи Вінницької обласної Асоціації футзалу, розповів про плани щодо покращення та розвитку інфраструктурних об'єктів в області та підтвердив, що влада переймається розвитком усіх видів спорту, одним з наймасовішим з яких є футзал.

А завершилася робоча поїздка відкриттям футзального сезону на Вінниччині та врученням Суперкубку міста МФК "Сатурн".

Прес-служба Асоціації футзалу України 
Відео: "Visavi Studio"

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!