Триває підготовка до Звітно-виборчої конференції АФУ

На виконання рішення Виконавчого комітету АФУ від 05.12.2016р., станом на  15.02.2017 року до АФУ надійшли протоколи з рішеннями керівних органів членів АФУ щодо обрання делегатів на Звітно-виборчу конференцію АФУ. Зокрема, до Виконавчої дирекції АФУ надійшли документи від 26 членів АФУ. Не надали своїх рішень Кримська та Донецька регіональні асоціації.

Таким чином, 26 членів АФУ обрали по 3 своїх делегати, які приймуть участь в роботі Звітно-виборчої конференції (всього 78 обраних  делегатів), яка пройде 15 березня 2017 року у м. Києві.

Крім цього, колективи 21 члена АФУ визначилися і відносно кандидатів на посаду президента Асоціації. Так, 19 регіональних асоціацій висунули кандидатом на посаду президента АФУ – Владико Сергія Васильовича, по одній – Лісенчука Геннадія Анатолійовича та Бабікова Сергія Миколайовича. Усі троє кандидатів надали свою згоду на балотування.

Кандидати в президенти АФУ прийматимуть участь в роботі Конференції як делегати від наступних організацій: Бабіков С.М. – Хмельницької, Лісенчук Г.А. – Одеської та Владико С.В. – Дніпропетровської регіональних асоціацій.

В контексті підготовки до Звітно-виборчої конференції АФУ, найближчим часом буде оприлюднено для обговорення проект нової редакції Статуту АФУ, що на даний момент готується робочою групою.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 33
2 Продексім (Херсон) 16 31
3 ХІТ (Київ) 16 27
4 Енергія (Львів) 16 20
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 16
6 Титан (Покровське) 16 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!