В українських містах буде збудовано шість нових палаців спорту

У рамках Субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на побудову та реконструкцію палаців спорту шість українських міст отримають нові спортивні арени.

Таке рішення було прийнято на засіданні Міжвідомчої комісії Міністерства молоді та спорту України з відбору об’єктів для надання субвенції на будівництво та реконструкцію палаців спорту, членом якої є президент Асоціації футзалу України Сергій Владико. Ігрові види спорту у комісії мають таке представництво. Баскетбол – В.В Драбіковський, гандбол – А.А. Мельник.

На розгляд було подано 11 проектів, з яких було відібрано шість, а інші п’ять – відправлено на доопрацювання. Тож, найближчим часом нові палаци спорту з’являться у Хмельницькому, Вінниці, Черкасах, Рівному, Тернополі та Львові.

Для Асоціації футзалу України таке рішення є надзвичайно важливим щодо розвитку нашого виду спорту, оскільки наявність належної інфраструктури є одним з базових чинників для сприяння популяризації футзалу.

Приємно відзначити зацікавленість держави та керівництва Бюджетного комітету ВР у розвитку ігрових видів спорту і футзалу зокрема, адже такий масштабний проект дозволить значно розширити горизонти популярності нашого виду спорту в українських регіонах.

Зазначений проект формує додаткові умови для створення професійних футзальних клубів у містах, які досі їх не мають, оскільки нові арени можуть стати чудовою базою для їхнього створення. Окрім того, наявність сучасних палаців спорту сприяє можливості проведення у них матчів міжнародного рівня, у тому числі й за участі національної збірної.

Окрему вдячність висловлюємо головному ініціатору цього проекту – президенту Федерації баскетболу України Михайлу Бродському, адже зазначене рішення важливе для розвитку ігрових видів спорту, які проводяться у приміщеннях.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 ХІТ (Київ) 5 12
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 4 10
3 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
4 Продексім (Херсон) 3 7
5 Енергія (Львів) 5 6
6 ІнБев (Житомир) 4 4
7 Сокіл (Хмельницький) 4 3
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 5 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 4 1

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!