В українських містах буде збудовано шість нових палаців спорту

У рамках Субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на побудову та реконструкцію палаців спорту шість українських міст отримають нові спортивні арени.

Таке рішення було прийнято на засіданні Міжвідомчої комісії Міністерства молоді та спорту України з відбору об’єктів для надання субвенції на будівництво та реконструкцію палаців спорту, членом якої є президент Асоціації футзалу України Сергій Владико. Ігрові види спорту у комісії мають таке представництво. Баскетбол – В.В Драбіковський, гандбол – А.А. Мельник.

На розгляд було подано 11 проектів, з яких було відібрано шість, а інші п’ять – відправлено на доопрацювання. Тож, найближчим часом нові палаци спорту з’являться у Хмельницькому, Вінниці, Черкасах, Рівному, Тернополі та Львові.

Для Асоціації футзалу України таке рішення є надзвичайно важливим щодо розвитку нашого виду спорту, оскільки наявність належної інфраструктури є одним з базових чинників для сприяння популяризації футзалу.

Приємно відзначити зацікавленість держави та керівництва Бюджетного комітету ВР у розвитку ігрових видів спорту і футзалу зокрема, адже такий масштабний проект дозволить значно розширити горизонти популярності нашого виду спорту в українських регіонах.

Зазначений проект формує додаткові умови для створення професійних футзальних клубів у містах, які досі їх не мають, оскільки нові арени можуть стати чудовою базою для їхнього створення. Окрім того, наявність сучасних палаців спорту сприяє можливості проведення у них матчів міжнародного рівня, у тому числі й за участі національної збірної.

Окрему вдячність висловлюємо головному ініціатору цього проекту – президенту Федерації баскетболу України Михайлу Бродському, адже зазначене рішення важливе для розвитку ігрових видів спорту, які проводяться у приміщеннях.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!