Відбулося засідання Комітету арбітражу АФУ

28 листопада під головуванням Сергія Кравцова відбулося засідання Комітету арбітражу АФУ. Серед членів комітету на заході були присутніми Юрій Веремчук, Олексій Банасько, Василь Кузьменко, Віталій Олійник та Роман Проць. Також у заході взяли участь віце-президент АФУ Володимир Братусь та координатор арбітражу АФУ Віктор Дердо.

Учасниками засідання було проаналізовано арбітраж та спостереження арбітражу поєдинків Екстра-ліги, Першої ліги та інших всеукраїнських змагань. Також до порядку денного увійшов розгляд низки звернень, які надійшли від команд/клубів щодо надання оцінки окремим епізодам матчів.

Окрім того, на засіданні комітету було затверджено офіційних осіб, які 5-6 грудня обслуговуватимуть поєдинки за участю Національних збірних України та Італії, котрі у відповідності до регламентних вимог щодо проведення міжнародних матчів мають право обслуговувати поєдинки такого рівня. Рішенням комітету на цих матчах працюватимуть арбітри ФІФА Ярослав Вовчок (Івано-Франківськ), Геннадій Гора (Київ), Євген Гордієнко (Одеса) і Олег Іванов (Дніпро). 

Після завершення обговорень комітет ініціював проведення зустрічі з запрошенням представників футзальних клубів для обговорення питань арбітражу всеукраїнських змагань. Дата, формат і місце проведення заходу будуть оприлюднені пізніше.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Кардинал-Рівне (Рівне) 4 9
2 ХІТ (Київ) 4 9
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 3 7
4 Продексім (Херсон) 3 7
5 Енергія (Львів) 4 6
6 ІнБев (Житомир) 3 4
7 Сокіл (Хмельницький) 4 3
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 3 1
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 4 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!