Юрію Гончарову – 50!

Асоціація футзалу України вітає з Днем народження президента Асоціації футзалу Черкаської області, члена Виконкому АФУ Юрія Гончарова з ювілеєм.

Шановний Юрію Андрійовичу!

Щиро вітаємо Вас з Днем народження! Ми всі знаємо, що Ви дуже багато робите для того, щоб футзал розвивався та ставав дедалі популярнішим спортом у Черкаській області. Ми пам’ятаємо, як багато в чому завдяки Вашим зусиллям черкаські вболівальники свого часу змогли на власні очі побачити вирішальні поєдинки чемпіонату України серед команд Екстра-ліги, Кубку України та всеукраїнських жіночих змагань. Ми сподіваємось, що скоро Черкаси, завдяки Вашому ентузіазму, ще не один раз зможуть побачити футзальні поєдинки високого ґатунку.

Вже зараз у Черкаській області відкриті два відділення футзалу. Дитяча команда з Монастирища гідно представляє Черкащину в дитячо-юнацькому чемпіонаті України. Кілька команд у минулому сезоні представляли Черкаси у чемпіонаті України серед команд Другої ліги, а нині черкаський «Дніпро» готується до дебюту в Першій лізі. Всі ці успіхи черкаського футзалу не відбулися б без Вашої безпосередньої участі. Сподіваємось, що скоро Черкаси знову матимуть можливість з’явитись на мапі Екстра-ліги. Віримо, що з Вашою допомогою так і станеться.

Юрію Андрійовичу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя та успіху у справах, пов’язаних з розвитком футзалу не тільки у Черкаській області, а й у всій Україні!

З повагою, футзальна сім’я України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!