Збірна України у Любляні. День восьмий

Чемпіонат Європи з футзалу вступив до вирішальної фази і у вівторок стануть відомими два півфіналісти. Збірна України вийде на майданчик «Арени Стожице» пізно ввечері 6 лютого, а сьогодні опівдні наша команда провела годинне офіційне передматчеве тренування.

До речі, як і у футболі,  перші 15 хвилин воно було відкритим для ЗМІ, проте, якщо 1-2 журналісти скористаються цією можливістю, то і це вже непогано. Це стосується не тільки тренувань збірної України, але і інших команд. Журналістів, які системно працюють під час матчів можна нарахувати до 30-ти чоловік, але коли грає збірна Словенії, то місця у медіа зоні видаються журналістам фіксовані, а в інші дні можна займати будь-яке вільне місце.

За словами головного тренера збірної України Олександра Косенка, сьогоднішнє тренування пройшло у звичному режимі. Все, як зазичай: пробіжка, вправи на розтягування, вправи на те, щоб футболісти ще раз відчули майданчик, робота з м’ячем у парах.

Друга половина була присвячена спеціальній роботі – це гра «5 на 4», у захисті в атаку, а також такий тактичний момент, як гра вп’ятьох, але не в атаку, а тримання м’яча з перебудовами. Протягом заключних 20 хвилин футболісти працювали над виходом з пресингу – це вже врахування матчу збірної Іспанії проти Азербайджану, в якій чемпіони Європи активно застосовували цей тактичний компонент. Окрім того, була приділена увага і стандартним положенням.

«Ми продовжуємо грати на чемпіонаті Європи. Те що було, вже було – не жити ж нам минулим? Нам треба дивитися вперед, на те, що нас чекає. Ми все розібрали на теоретичному занятті, яке відбулося після сніданку. Були у нас під час зустрічі з Португалією і вдалі епізоди і ми їх визначили для хлопців, а також показали гравцям, де ми недопрацювали, де у нас були помилки. Тож, готуємося до Іспанії.», – підсумував офіційне тренування Олександр Косенко.

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Технічний спонсор АФУ

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!