Елітний Фінал АФЛУ. День 1. LIVE

Пропонуємо Вашій увазі прямі трансляції матчів першого ігрового дня Елітного фіналу Аматорської футзальної ліги України, який проходить у Луцьку.

31 березня 2017 року, п'ятниця. ТРЦ «Адреналін-Сіті». Спортивний зал № 1

10.00. Група «E». «RED» (Київ) – «Бренд Груп» (Луцьк)
11.00. Група «E». «Вікторія» (Краматорськ) – «Енерго» (Кропивницький)
12.00. Група «B». «Енергія» (Житомир) – «Коксохімік» (Авдіївка)
13.00. Група «В». «Надія-2» (Хорів) – «Лідер» (Чернівці)
14.00. Група «E». «Енерго» (Кропивницький) – «RED» (Київ)
15.00. Група «Е». «Бренд Груп» (Луцьк) – «Вікторія» (Краматорськ)
16.00. Група «В». «Лідер» (Чернівці) – «Енергія» (Житомир)
17.00. Група «D». «PARTIZAN» (Київ) – «ВІГО» (Тернопіль)
18.00. Група «D». «Моноліт» (Харків) – «Металург» (Соколовське) 
19.00. Група «В». «Коксохімік» (Авдіївка) – «Надія-2» (Хорив) 
20.00. Група «D». «Металург» (Соколовське) – «PARTIZAN» (Київ) 
21.00. Група «D». «ВІГО» (Тернопіль) – «Моноліт» (Харків) 

31 березня 2017 року, п'ятниця. ТРЦ «Адреналін-Сіті». Спортивний зал № 2
11.30. Група «C». «Володимир» (Тиврів) – «УжНЕТ» (Ужгород) 
12.30. Група «С». «Коростень» (Житомирська область) – «Чайка» (Кремінна) 
13.30. Група «А». «Чорне море» (Одеса) – «Тартак» (Дрогобич) 
14.30. Група «А». «Насосенергомаш» (Суми) – «Шахтар» (Дніпро) 
15.30. Група «С». «Чайка» (Кремінна) – «Володимир» (Тиврів)
16.30. Група «С». «УжНЕТ» (Ужгород) – «Коростень» (Житомирська область)
17.30. Група «А». «Шахтар» (Дніпро) – «Чорне море» (Одеса)
18.30. Група «А». «Тартак» (Дрогобич) – «Насосенергомаш» (Суми) 

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 14 40
2 ХІТ (Київ) 15 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 14 29
4 ІнБев (Житомир) 14 24
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 14 20
6 Енергія (Львів) 15 14
7 Сокіл (Хмельницький) 14 10
8 Food Centre-СумДУ (Суми) 14 8
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 7 17
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 7 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 7 21
2 Володимир (Тиврів) 8 14
3 Рятувальник (Ромни) 7 10
4 Продексім-2 (Херсон) 8 10
5 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 7 9
6 Бердянськ (Бердянськ) 7 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!