Команда Житомирської міської ради виграла всеукраїнський турнір з футзалу «Джерело життя»

Третього вересня на спортивному майданчику міської гуманітарної гімназії №23 відбувся Другий відкритий всеукраїнський турнір з футзалу «Джерело життя». Загалом у турнірі взяли участь 8 команд, серед яких були представники громадських організацій та установ з Києва та Житомира: «АКВА ВІТА», «АКВА ВІТА+», «Альфа» (команда семінарійного костелу), «БФ «Нехай твоє серце б’ється», «Житомирська міська рада», «Управління юстиції», «КОНВІКТУС УКРАЇНА», «STREET TEAM».

За результатами змагань перемогу здобула команда Житомирської міської ради, друге місце посіла команда з Києва «КОНВІКТУС УКРАЇНА», володарем третього місця стала команда «АКВА ВІТА». Кращим бомбардиром турніру став Артем Ражев, начальник управління муніципального розвитку Житомирської міської ради.

Турнір пройшов за ініціативи Житомирської обласної громадської організації «АКВА ВІТА», діяльність якої направлена на ресоціалізацію нарко- та алкозалежних осіб, за підтримки Житомирської міської ради і Асоціації футзалу м. Житомира. Організатори підкреслюють, що метою проведення турніру «Джерело життя» є популяризація здорового способу життя, залучення широких верств населення до занять масовим спортом та налагодження співпраці між громадськістю та органами влади.

Нагадаємо, минулорічний турнір виграла команда Пенітенціарної служби м. Житомира.

За матеріалами сайту «Рупор Житомира»

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Ураган (Ів.-Франківськ) 1 3
2 Продексім (Херсон) 1 3
3 ІнБев (Житомир) 1 3
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 1 3
5 Food Centre-СумДУ (Суми) 0 0
6 Сокіл (Хмельницький) 1 0
7 ХІТ (Київ) 1 0
8 Енергія (Львів) 1 0
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 1 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!