Літній чемпіонат Запоріжжя: огляд 9 туру

Літній чемпіонат Запоріжжя: огляд матчів 9 туру в Прем'єр-лізі та Вищій лізі

Пропонуємо Вашій увазі огляд матчів літнього чемпіонату Запоріжжя, який відбувся минулими вихідними. Традиційно починаємо з поєдинків Прем'єр-ліги.

"Січ Юнайтед" - "АІК-ЕКО" 0:0
Арбітри:
Ноєв, Валуєв С., Гусєв
Фоли: 3/1 - 3/1.

Команди почали без розвідки, майже кожна атака завершувалася ударом. До середини тайму "АІК" став притискати, змушуючи суперника захищатися все ближче до своїх воріт, відсуваючи лінію оборони вглиб - з центру поля до воротарського майданчика. У кінцівці "Січ" стала вилазити з-під преса, організовуючи перспективні контратаки, але гості все одно були швидше і гостріше. Другий тайм "Січ" почала активно, але незабаром, на 27 хвилині, привезла собі "точку". Раміс Мансуров змусив фолити на собі. Іван Борозенець врятував після удару Сергія Ломаки та після добивання Хішама Ель Адмі. Перевагу, яка була до перерви, "АІК" не повернув. У господарів шанси забити були трохи краще, особливо старався в цьому напрямку Андрій Будін, але м'яч не йшов, або ж заважали воротар і захисники. На чистому часу гості спробували влаштувати штурм, але "Січ" грамотно оборонялася.

"АРПІ" - "ГоловДімБуд" 2:2 (1:0)
Арбітри:
Валуєв С., Ноєв, Гусєв
Голи: Кондращенко, 10, Огністий, 40 - Малюк, 28, Тарасенко, 31.
Фоли: 1/3 - 2/2.
Попередження: Тарасенко.

"АРПІ" осічкою конкурента не скористався, хоча всі умови для цього були: ослаблений склад суперника, домінування в першій половині першого тайму. Зрештою, гол. От тільки не те щоб розвинути успіх, а й утримати те, що було, господарям не вдалося. «ГоловДімБуд» проявив неабиякий характер, волю, і лише дві заміни не завадили команді відстояти більш, ніж достойний результат. Що говорити, якщо навіть Олег Патяк постійно відпрацьовував у захисті. Гості взагалі могли і виграти, але пропустили гол за сорок секунд до фінального свистка, коли "АРПІ" грав з п'ятим.

"Оріхове" - "Колесо-Центр" 1:4 (0:3)
Арбітри:
Гаценко, Толок, Гусєв
Голи: Герасименко, 40 - Лапін, 10, 13, 19, Брік, 39.
Фоли: 1/3 - 2/2.

"Оріхове" показало непогану гру, особливо в першому таймі, моменти були, склад зібрався. Але команді не вистачає майстерності, звідси і дурні помилки в захисті, неточні удари, так і воротарі у "Колеса" надійніше. Перемога гостей вийшла не найскладнішою, але сказати, що в одну хвіртку не можна.

"Гайдар" - "Лотос" 2:2 (1:1)
Арбітри:
Валуєв С., Валуєв Д., Валуєв А.
Голи: Кириченко, 15, 31 - Рибалка, 16, Принь, 30.
Фоли: 4/5 - 2/4.
Попередження: Педенко - Пікалов.

Команди запропонували один одному тверду щільну оборону, а от в атаці гостріше діяв "Гайдар". До того ж "Лотос" не завжди добре грав один в один, власне, так і пропустив. Після цього гра розкрилася, боротьбу витісняли збільшилися темп і кількість ударів, а кінцівка залишилася за гостями, які цілком могли вийти вперед перед перервою. Другий тайм проходив в обопільних атаках, у воротаря "Гайдара" роботи було трохи більше. Але до середині двадцятихвилинки господарі перестали витримувати темп, став підсаджуватися, рідше з'являтися біля чужих воріт, багато фолили. І пропустили. Однак у "Гайдара" є Григорій Кириченко, з яким "Лотос" не справлявся. Правда, гості, пропустивши, тут же могли знову повести, але потрапили в штангу. Так що кінцівка пройшла на ура. Резервів було більше у "Лотоса", який п'ятого катав. І був дуже близький до перемоги, але суперник вистояв.

"Мотор-ТПУ" - "Нова хвиля" 10:2 (2:0)
Арбітри:
Валуєв С., Товкач, Валуєв А.
Голи: Наростовіцин, 10, Поляков, 16, 25, Зеленський, 25, 35, Салімонов, 28, 31, 33, Малишенко, 30, Анікєєв, 39 - Куцеров Р., 29, Ситенков, 37.
Фоли: 2/1 - 0/2.
Попередження: Поляков.

За рахунком не скажеш, але гра була абсолютно рівною, якщо брати до уваги кількість гольових моментів. Ось тільки в тому то і різниця між майстерною командою і не такий. "Мотор" безжально забивав, чітко реалізовуючи свої можливості, а суперник мастив, мастив і мазав. А після 1:7 гості вже махнули рукою на гру.

Також відбулись чергові поєдинки у Вищій лізі.

"Запоріжжя" - "ІнТайм" 2:3 (0:1)
Арбітри:
Ноєв, Пазинич, Гусєв
Голи: Борш, 26 (пен), 39 - Назаренко, 12, Дудкевич, 33, 40.
Фоли: 3/2 - 3/5.
Попередження: Мірошников - Корчак.

"Запоріжжя" довго шукав свою гру. Моментів було багато, але не було цілісності в діях, зате вистачало браку. А ось "ІнТайм" грав, як йому подобалося, дуже небезпечно контратакував, і його командна гра не розпадалася на епізоди, поспіх і індивідуалізм. Однак після перерви на поле вийшла зовсім інша "Запоріжжя". Напад, на чолі якого нісся Руслан Борш, було настільки потужним, що про захист команда і не думала. Гра проходила на половині васильевцев, удари сипалися один за іншим, воротареві доводилося несолодко. Але всупереч логіці єдиний момент гостей перетворився на гол. Зовсім несподіваний поворот, але чиї це проблеми? У "Запоріжжя" вийшов п'ятий. І господарі зобов'язані були вигравати. Але просто жахливий нефарт і впирається щосили суперник зводив нанівець всі їхні зусилля. Потім спрацював фактор Борша, здавалося ще трохи і "Запоріжжя" дотисне. Замість цього "ІнТайм" остаточно поховав чужі надії. Спочатку "Запоріжжя" врятувала штанга, але відразу ж був забитий вирішальний гол.

"Євростандарт" - "АльтезаАвто" 2:1 (0:0)
Арбітри:
Гаценко, Толок, Гусєв
Голи: Духопел, 27, Веліканов, 40 - Патяк, 29.
Фоли: 1/1 - 2/5.

Не самий радісний перший тайм провели команди. Ударів багато, звичайно, але темп низький, гра прямолінійна: є м'яч - бий. В результаті сумні нулі. Після перерви думка "Альтези" зовсім зникла, тоді як "Євростандарт" ожив. Але це тривало недовго. Гості відігралися швидко і навіть буденно. І знову все повернулося до сценарієм першого тайму. Лише в кінцівці команди вибухнули обміном дійсно серйозними випадами, а "Євростандарт" не без везіння заковирнув гол, який дозволив вирвати перемогу в нічийній грі.

"Альянс" - "Сині дияволи" 2:1 (0:1)
Арбітри:
Гаценко, Стешин, Валуєв
Голи: Єрещенко, 30, Чабанов, 34 - Обрезанов, 12.
Фоли: 1/2 - 2/2.
Попередження: Лебідь, Буланов - Обрезанов, Пронін.

Тягуча гра без моментів до середини першого тайму. Потім "Альянс" почав оживати, але забили гості. До перерви гра йшла рівно, але вже значно жвавіше, суперники не раз могли міняти рахунок. І потім команди продовжували шукати підходи до взяття чужих воріт, обидві були близькі, обидві ніяк не могли забити. "Альянс" не витримав і випустив п'ятого ще до середини тайму. Це дозволило їй посилити тиск і зрівняти. Не знімаючи п'ятого, господарі пішли розвивати успіх, утискуючи суперника до його воріт. І незабаром знову забили, не без нервів утримавши перемогу.

"Атлетіко" - "Полігон-Авто" 6:4 (3:2)
Арбітри:
Товкач, Валуєв Д., Валуєв А.
Голи: Геращенко, 3, Віхляєв, 6, Макаренко, 15, 28, 30, 36 - Штанченко, 3, Старих, 5, Сосницький, 29, Луценко, 32.
Фоли: 3/1 - 2/0.
Попередження: Щербина, Старіков.

У "Атлетіко" не було воротаря, стояв польовий, і це повинно було дати супернику певну перевагу. А на ділі в першому таймі гра була дуже рівною, без центру і захисту, і господарі навіть трохи пристойніше виглядали часом попереду. Цього "трохи" вистачило, щоб піти на перерву, ведучи в рахунку. Потім "Атлетіко" розвинуло перевагу, як в рахунку, так і по грі. Чим займався "Полігон" більшу частину часу - загадка. Точніше, зрозуміло, чим він займався, незрозуміло чому замість того, щоб атакувати тільки чудив. При цьому гості все одно забивали, реалізувавши майже все, що створили. Проте цей перехід від кількості до якості не допоміг. Ніж "Атлетіко" із задоволенням скористалася, і тепер команди помінялися останнім і передостаннім місцями.

"Міда" - "Ломбард Капітал" 4:3 (2:0)
Арбітри:
Валуєв Д., Товкач, Валуєв А.
Голи: Фесенко, 10, Мороз, 13, Огурецький, 21, Кузовлєв, 25 - Привалов, 26, Кулішов, 28, Кравець, 32.
Фоли: 1/3 - 1/3.
Попередження: Огурецький, Лихо.

У гостей замість воротаря стояв польовий, але головні їх проблеми полягали не в цьому, а в тому, що "Міда" була націлена, організована і краще діяла у всіх компонентах. Господарі багато атакували, регулярно збільшуючи рахунок. І коли вони стали начебто недосяжними, суперник ледь не скоїв камбек. Лише коли розрив у рахунку скоротився до мінімального, "Міда" схаменулася і знову заграла так, як належить, щоб не втратити перемогу.

За матеріалами офіційного сайту Запорізької обласної Асоціації футзалу

 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!