Валентин Бондар: "Задача-максимум - виграти "Odessa Open Cup"

Напередодні всеукраїнського турніру "Odessa Open Cup 2017" прес-служба Аматорської футзальної ліги України поспілкувалася з Валентином Бондарем.

- Валентине, добрий день. Як ваше здоров'я після отриманої травми (Валентин травмувався у грі чемпіонату Києва з футболу серед ветеранів - прим. авт.)?
- Добрий. Зараз як раз пауза в чемпіонатах, і є можливість відновитися після травми та налаштуватися на черговий футзальний турнір "Odessa Open Cup". До турніру готовий.

- За яку команду будете виступати в Одесі?
- У цьому турнірі вирішили виступити в новому-старому колективі, президент якого попросив залишитися в тіні з певних причин. Але, я думаю, скоро ви впізнаєте і його, і команду, і все що він зробив для українського футзалу.

- Розкажіть трохи про цю команду?
- Команда називається "STAVNI KIEV", це теж нехай поки буде загадкою, і незабаром все стане ясно. Команда зібрана в основному з виконавців донецького і київського футзалу, кожен футзаліст - це ім'я, і ​​я думаю, що немає сенсу про кожного говорити. Але скажу в цілому, що гравці досить високого рівня, і я в них вірю! Мені довірено бути граючим тренером команди.

- Які завдання на одеський турнір?
- Завдання стоять перед командою найвищі – це: мінімум - грати в фіналі, максимум - виграш цього турніру! Я максималіст по життю, і інші цілі та завдання для мене й моєї команди, і зокрема її для президента, який, до речі теж грає, просто не прийнятні.

За матеріалами офіційного сайту Аматорської футзальної ліги України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!