Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 5 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб, які працюватимуть на матчах 5 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

8 грудня

Збірна Харківської області U-16 – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
Д. Чумак, А. Салтавець (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: Д. Беспорочний (Харків)

9 грудня

Збірна Харківської області U-16 – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
Д. Чумак, А. Салтавець (обидва – Харків)
Спостерігач арбітражу: І. Бік (Харків)

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)
Арбітри:
О. Мардар, Є. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя)

10 грудня

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – ДЮСШ-4 U-16 (Рівне)
Арбітри:
О. Мардар, Є. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу: Ю. Арестенко (Запоріжжя) 

Іконка PDFpryznachennya_5_tur_chempyonat_yuel_sezonu_2017-18_rr.pdf

Матчі «Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – «Сокіл» U-16 (Хмельницький) та «Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів) перенесені на більш пізній термін. 

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 16 44
2 ХІТ (Київ) 16 36
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 16 35
4 ІнБев (Житомир) 16 27
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 16 21
6 Енергія (Львів) 16 17
7 Food Centre-СумДУ (Суми) 16 11
8 Сокіл (Хмельницький) 16 10
9 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 16 7
Команда I O
1 Будстар-НПУ (Київ) 8 20
2 Збірна Харківської області-Тесла (Харків) 8 8
3 IMS-НУХТ (Київ) 7 7
4 ПЗМС (Полтава) 7 6
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 9 24
2 Володимир (Тиврів) 10 20
3 Рятувальник (Ромни) 10 16
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 9 15
5 Продексім-2 (Херсон) 10 10
6 Бердянськ (Бердянськ) 10 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Дитячо-юнацький футзал

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!