Юнацька Екстра-ліга (U-16): призначення арбітрів на матчі 7 туру

Оприлюднені призначення арбітрів та офіційних осіб, які працюватимуть на матчах 7 туру Юнацької Екстра-ліги (U-16).

22 грудня

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – «Сокіл» U-16 (Хмельницький)
Арбітри:
О. Мардар, Ю. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу:  Ю. Арестенко (Запоріжжя)

23 грудня

«Темп-ЗАЕС-Продексім» U-16 (Енергодар) – «Сокіл» U-16 (Хмельницький)
Арбітри:
О. Мардар, Ю. Вільчинський (обидва – Енергодар)
Спостерігач арбітражу:  Ю. Арестенко (Запоріжжя)

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – збірна Харківської області U-16
Арбітри:
В. Гронський, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

24 грудня

«Ураган» U-16 (Івано-Франківськ) – збірна Харківської області U-16
Арбітри:
В. Гронський, П. Липецький (обидва – Івано-Франківськ)
Спостерігач арбітражу: І. Овчар (Івано-Франківськ)

27 грудня

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

28 грудня

ДЮСШ-4 U-16 (Рівне) – «Енергія-Інтер» U-16 (Львів)
Арбітри:
В. Дзюра, Н. Мамчур (обидва – Рівне)
Спостерігач арбітражу: Ю. Веремчук (Рівне)

29 грудня

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
Є. Докучаев (Одеса), Ю. Кондратьєв (Київ)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Одеса)

30 грудня

«Іллічівець» U-16 (Чорноморськ) – «Футзал-Дніпро» U-16 (Дніпро)
Арбітри:
Ю. Кондратьєв (Київ), Є. Докучаєв (Одеса)
Спостерігач арбітражу: В. Стоєв (Одеса) 

Іконка PDFpryznachennya_7_tur_chempyonat_yuel_sezonu_2017-18_rr.pdf

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook

Таблиця Favbet Екстра ліги 19/20

Команда І О
1 Продексім (Херсон) 6 16
2 ХІТ (Київ) 6 15
3 Ураган (Ів.-Франківськ) 6 13
4 Кардинал-Рівне (Рівне) 6 12
5 ІнБев (Житомир) 6 10
6 Сокіл (Хмельницький) 6 6
7 Енергія (Львів) 7 6
8 Епіцентр К-Авангард (Одеса) 7 3
9 Food Centre-СумДУ (Суми) 6 1
Команда I O
1 ДЕ ТРЕЙДИНГ (Миколаївка) 2 6
2 Рятувальник (Ромни) 1 3
3 Володимир (Тиврів) 2 3
4 Ураган-2-КФВ (Ів.-Франківськ) 2 3
5 Продексім-2 (Херсон) 2 3
6 Бердянськ (Бердянськ) 1 0
7 Черкаси (Черкаси) 2 0

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!