Чемпіонат України U-15. Підсумки другого ігрового дня

Пропонуємо вашій увазі результати поєдинків другого ігрового дня чемпіонату України U-15, який триває у Чорноморську.

ДЮСШ № 25 (Київ) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 5:5 (4:1)
Голи: Кармаліта (3, 27, ДП), Сніцаренко (7), Сухенко (13) – Скіцко (5, АГ), Пащак (12, 21, 21), Ковальчук (23, 30)
Попередження: Кармаліта (26) – Ковальчук (25) 

«Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – МФК «Вінниця» – 5:2 (1:0)
Голи: Лущай (4, 27), Бутенко (20), Журба (31), Вовк (32) – Котець (18), Панасюк (22)

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – ДЮСШ (Роздільна) – 3:5 (3:3)
Голи: Стрельцов (2), Сторожук (5) Барабаш (6) – Попов (7), Ключников (9), Щур (15, 32), Надольський (28)
Попередження: Сохорук (16) – Надольський (32)
Вилучення: Стрельцов (18), Сохорук (32, друга ЖК)
Нереалізований пенальті: Щур (18)

«Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – «СТЕМ» (Приазов’я) – 2:1 (0:0)
Голи: 
Семенченко (21, 30) – Дунаєнко (28)

ДЮСШ (Роздільна) – МФК «Вінниця» – 2:3 (1:1)
Голи: 
Щур (9), Піньковський (26) – Котець (10), Панасюк (20), Топальницький (24)
Попередження: Амбрусевич (24)

ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – -:+

«СТЕМ» (Приазов’я) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 2:3 (1:2)
 Голи: Дунаєнко (6, 19) – Бельбас (2) Пащак (7, 18)
Попередження: Дунаєнко (4) – Сопій (24)
Вилучення: Басовський (4)

«Іллічівець-Продексім» (Енергодар) – ДЮСШ № 25 (Київ) – 2:1 (1:0)
Голи: Науменко (7), Семенченко (30) – Мілевський (23)

Турнірна таблиця:

Група А

1) «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – 9 очок 
2) «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ) – 5 очок 
3) ДЮСШ № 25 (Київ) – 4 очки 
4) «СТЕМ» (Приазов’я) – 0 очок 

Група В

1) «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – 6 очок (РМ: +1)
2) ДЮСШ (Роздільна) – 6 очок (РМ: +1) 
3) МФК «Вінниця» – 6 очок (РМ: -2)
4) ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький) – 0 очок

Розклад поєдинків на 13 березня 

Матчі за 5-8 місця:

09.00. ДЮСШ № 25 (Київ) – ДЮСШ «Спортлідер+» (Хмельницький)
10.10. «СТЕМ» (Приазов’я) – МФК «Вінниця»

Матчі 1/2 фіналу:

11.20. «Іллічівець-Продексім» (Чорноморськ) – ДЮСШ (Роздільна)
12.30. «Темп-ЗАЕС-Продексім» (Енергодар) – «Академія НФК «Ураган» (Івано-Франківськ)

Прес-служба Асоціації футзалу України

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Команда І О
1 Продексім (Херсон) 20 41
2 Ураган (Ів.-Франківськ) 20 39
3 ХІТ (Київ) 20 37
4 Енергія (Львів) 20 23
5 Кардинал-Рівне (Рівне) 20 22
6 Титан (Покровське) 20 6

Технічний спонсор АФУ

Інформаційний партнер

Відео-канал АФУ

Вхід

facebook.com
Тисніть «Подобається» та
читайте новини АФУ в Facebook
Дякую, але більше не показуйте мені це вікно!